Osrednja Slovenija
[object Object]
1000

Napovedano

torek, 20. februar 2018

18:00
Center za poezijo Tomaža Šalamuna, Ljubljana

18:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:00
Klub Tiffany, Ljubljana

19:00
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana

19:00
MoTA Muzej tranzitornih umetnosti, Ljubljana

20:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

20:00
OSMO/ZA, Ljubljana

20:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

20:00
Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana

sreda, 21. februar 2018

19:00
Cankarjev dom, Klub Lili Novy, Ljubljana

19:00
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana

19:30
Cankarjev dom, Klub Lili Novy, Ljubljana

19:30
Cankarjev dom, Klub Lili Novy, Ljubljana

20:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

20:00
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana

20:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

20:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

21:00
blunout, Domžale

V teku

Samo še en teden

3 dni
Trubarjeva hiša literature, Ljubljana

3 dni
Trubarjeva hiša literature, Ljubljana

5 dni
Slovenska kinoteka, Ljubljana

5 dni
Radio Študent 89,3 MHz, Ljubljana

Samo še en mesec

7 dni
Knjižnica Bežigrad, Ljubljana

8 dni
Galerija Kapelica, Ljubljana

10 dni
Balassi Intézet Ljubljana- Balassijev Inštitut, Ljubljana

Samo še...

2 meseca
Lutkovno gledališče Ljubljana, Ljubljana

3 mesece
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana

5 mesecev
Calesita Tango, Ljubljana

Arhiv

ponedeljek, 19. februar 2018

19:00
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana

nedelja, 18. februar 2018

20:00
Kulturni dom Cerknica, Cerknica

19:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:00
Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika

19:00
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana

17:00
Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:00
Mini Teater, Ljubljana

15:00
Muzej pošte in telekomunikacij, Polhov Gradec

sobota, 17. februar 2018

22:00
Cirkus, Ljubljana

22:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

21:00
Centralna Postaja Ljubljana, Ljubljana

20:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

20:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

20:00
KUD Franc Kotar Trzin, Trzin

19:00
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana

19:00
Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika

17:00
Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika

10:00
Balassi Intézet Ljubljana- Balassijev Inštitut, Ljubljana