Ljubljana
Zelena prestolnica Evrope 2016
1000 Ljubljana

Danes

sobota, 21. april 2018

00:00
SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana

00:00
SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana

00:00
SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana

10:00
Balassi Intézet Ljubljana- Balassijev Inštitut, Ljubljana

10:00
Cirkus, Ljubljana

10:00
Športno Društvo Tabor, Ljubljana

11:00
Poligon kreativni center, Ljubljana

11:00
Narodni muzej Slovenije, Ljubljana

11:00
Mladinska knjiga, Ljubljana

11:00
SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana

11:00
Center kulture Španski borci, Ljubljana

15:00
Studio Dansa, Ljubljana

16:00
AKC Metelkova mesto, Ljubljana

16:00
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana

16:21
Skatepark ROG, Ljubljana

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:00
Jalla Jalla, Ljubljana

17:00
Center kulture Španski borci, Ljubljana

19:00
Trubarjeva hiša literature, Ljubljana

19:00
Gledališče Glej, Ljubljana

19:30
Šentjakobsko Gledališče Ljubljana, Ljubljana

19:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

20:00
SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana

20:00
Sputnik Svetovna kavarna, Ljubljana

20:00
Kavarna Union, Ljubljana

20:00
Gledališče Glej, Ljubljana

21:00
Gledališče Glej, Ljubljana

21:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

21:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

21:30
Šentjakobsko Gledališče Ljubljana, Ljubljana

22:00
Gledališče Glej, Ljubljana

22:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

23:00
TOP SIX - Day 'n' Night Club, Ljubljana

23:00
Klub K4, Ljubljana

23:00
Cvetličarna, Ljubljana

23:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

23:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

V teku

Samo še danes

do 21:00
Ruski center znanosti in kulture, Ljubljana

do 23:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

do 04:00
AKC Metelkova mesto, Ljubljana

Samo še en teden

en dan
Ljubljana

en dan
Ljubljana

en dan
Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana

2 dni
Mestna Knjižnica Ljubljana, Ljubljana

2 dni
Narodna galerija, Ljubljana

2 dni
Cankarjev dom, Ljubljana

3 dni
Mini Teater, Ljubljana

3 dni
Premik, Ljubljana

4 dni
Knjižnica Bežigrad, Ljubljana

5 dni
Narodni muzej Slovenije – Metelkova, Ljubljana

5 dni
Balassi Intézet Ljubljana- Balassijev Inštitut, Ljubljana

5 dni
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

6 dni
OSMO/ZA, Ljubljana

Samo še en mesec

7 dni
Ljubljana

8 dni
Knjižnica Bežigrad, Ljubljana

8 dni
Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana

8 dni
Knjižnica Polje, Ljubljana

8 dni
Knjižnica Jarše, Ljubljana

8 dni
Knjižnica Šiška, Ljubljana

8 dni
Knjižnica Glinškova ploščad, Ljubljana

8 dni
Knjižnica Jožeta Mazovca, Ljubljana

9 dni
Pritličje, Ljubljana

10 dni
Lutkovno gledališče Ljubljana, Ljubljana

10 dni
ŽMAUC - Od Žmauca sosed pa ud brata prjatu, Ljubljana

12 dni
Mestna občina Ljubljana, Ljubljana

12 dni
Mestna občina Ljubljana, Ljubljana

13 dni
Knjižnica Zalog, Ljubljana

13 dni
Knjižnica Zalog, Ljubljana

15 dni
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana

15 dni
Kinodvor, Ljubljana

16 dni
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana

17 dni
Mladinska knjiga, Ljubljana

17 dni
Mladinska knjiga, Ljubljana

19 dni
Mestna Knjižnica Ljubljana, Ljubljana

23 dni
Mladinska knjiga, Ljubljana

24 dni
Mladinska postaja Moste, Ljubljana

en mesec
Mladinska knjiga, Ljubljana

en mesec
Galerija Photon, Ljubljana, Ljubljana

en mesec
Studio Dansa, Ljubljana

en mesec
Ljubljanski grad, Ljubljana

en mesec
Cankarjev dom, Ljubljana

en mesec
Mladinska knjiga, Ljubljana

Samo še...

en mesec
moderna., Ljubljana

en mesec
ZDSLU, Ljubljana

en mesec
Prirodoslovni muzej Slovenije, Ljubljana

en mesec
Knjižnica Polje, Ljubljana

en mesec
Mladinska knjiga, Ljubljana

en mesec
Ljubljanski grad, Ljubljana

en mesec
Galerija Jakopič, Ljubljana

en mesec
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

en mesec
Vodnikova domačija, Ljubljana

en mesec
Narodna galerija, Ljubljana

en mesec
Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana

en mesec
Knjižnica Glinškova ploščad, Ljubljana

2 meseca
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

2 meseca
Mladinska knjiga, Ljubljana

2 meseca
Trubarjeva hiša literature, Ljubljana

2 meseca
Mladinski center Ulca, Ljubljana, Ljubljana

2 meseca
Mladinska knjiga, Ljubljana

2 meseca
Mladinski center Ulca, Ljubljana, Ljubljana

2 meseca
Mladinska knjiga, Ljubljana

2 meseca
Mladinski center Ulca, Ljubljana, Ljubljana

2 meseca
Mladinski center Ulca, Ljubljana, Ljubljana

2 meseca
Mladinska knjiga, Ljubljana

2 meseca
Mladinski center Ulca, Ljubljana, Ljubljana

2 meseca
Mladinski center Ulca, Ljubljana, Ljubljana

2 meseca
Kinodvor, Ljubljana

3 mesece
Calesita Tango, Ljubljana

7 mesecev
Ljubljanski grad, Ljubljana

7 mesecev
Narodna galerija, Ljubljana

8 mesecev
Ljubljanski grad, Ljubljana

Napovedano

nedelja, 22. april 2018

11:00
Narodni muzej Slovenije – Metelkova, Ljubljana

11:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

14:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

15:00
Mladinski center Ulca, Ljubljana, Ljubljana

17:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:30
Klub Gromka, Ljubljana

18:00
Lutkovno gledališče Ljubljana, Ljubljana

18:00
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

19:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

19:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:00
Mini Teater, Ljubljana

19:00
Lutkovno gledališče Ljubljana, Ljubljana

20:00
impro liga, Ljubljana

21:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

ponedeljek, 23. april 2018

09:00
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

11:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

11:00
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

13:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

14:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

16:00
Javni zavod Mladi zmaji, Ljubljana

16:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

16:00
Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana

16:00
Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:00
Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana

18:00
Vodnikova domačija, Ljubljana

18:00
Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana

18:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

18:30
Slovenski gledališki inštitut, Ljubljana

19:00
Mladinska knjiga, Ljubljana

19:00
Mladinska knjiga, Ljubljana

19:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:00
Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana

19:30
Šentjakobsko Gledališče Ljubljana, Ljubljana

19:30
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

19:30
Cankarjev dom, Ljubljana

20:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

20:00
Vodnikova domačija, Ljubljana

20:00
Festivalna dvorana, Ljubljana

20:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

22:00
Dub Lab, Ljubljana

22:00
Klub Channel Zero, Ljubljana

Arhiv

petek, 20. april 2018

22:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

21:30
Šentjakobsko Gledališče Ljubljana, Ljubljana

20:30
Kavarna Union, Ljubljana

20:30
OSMO/ZA, Ljubljana

20:00
Vodnikova domačija, Ljubljana

20:00
Pocket Teater Studio, Ljubljana

19:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

19:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

18:00
Trubarjeva hiša literature, Ljubljana

17:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

16:00
Društvo informacijski center Legebitra, Ljubljana

14:00
Kinodvor, Ljubljana

13:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

11:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

11:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

10:00
Cirkus, Ljubljana

10:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

10:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

četrtek, 19. april 2018

23:00
Gledališče Glej, Ljubljana

22:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

22:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

22:00
Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana

22:00

22:00
Cirkus, Ljubljana

21:30
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

21:00
Koncertna Dvorana Rog, Ljubljana

21:00
Gledališče Glej, Ljubljana

21:00
Orto Bar, Ljubljana

21:00
Gledališče Glej, Ljubljana

20:00
Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana

20:00
Gala hala, Ljubljana

20:00
Trubarjeva hiša literature, Ljubljana

20:00
Klub Gromka, Ljubljana

20:00
Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana

20:00
Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana

20:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

20:00
ŽMAUC - Od Žmauca sosed pa ud brata prjatu, Ljubljana

20:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:30
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

19:30
Knjižnica Gameljne, Ljubljana

19:30
Knjižnica Šiška, Ljubljana

19:30
Center kulture Španski borci, Ljubljana

19:00
Gledališče Glej, Ljubljana

19:00
Vodnikova domačija, Ljubljana

19:00
Goethe-Institut Ljubljana, Ljubljana

19:00
Bežigrajska galerija 1, Ljubljana

19:00
Knjižnica Rudnik, Ljubljana

19:00
Gledališče Glej, Ljubljana

19:00
Kolosej, Ljubljana

18:00
Društvo informacijski center Legebitra, Ljubljana

18:00
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana

18:00
Klub Gromka, Ljubljana

18:00
Centralna Postaja Ljubljana, Ljubljana

18:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

17:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:30
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:30
Mladinska knjiga, Ljubljana

17:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana

17:00
Knjižnica Šiška, Ljubljana

17:00
Knjižnica Bežigrad, Ljubljana

17:00
RAMPA Laboratorij, Ljubljana

17:00
Mestna Knjižnica Ljubljana, Ljubljana

17:00
Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana

16:30
Mladinska knjiga, Ljubljana

16:00
moderna., Ljubljana

16:00
Mladinska postaja Moste, Ljubljana

10:00
Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana