Napovedano

sobota, 3. december 2016

07:00
ŠKD Emona, Ljubljana

08:00
Dolenjski muzej Novo mesto, Novo mesto

08:00
Slovenija

09:00
Tehniški muzej Slovenije, Borovnica

09:00
ZKŠT Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec, Žalec

09:00
Muzej novejše zgodovine Celje, Celje

09:00
Pokrajinski muzej Celje, Celje

10:00
Knjižnica Toneta Seliškarja, Trbovlje

10:00
Slovenski šolski muzej, Ljubljana

10:00
Kavarna Na trati, Slovenske Konjice

10:00
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje // Gallery of Naive Artists Trebnje, Trebnje

10:00
Viba film, Ljubljana

10:00
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana

10:00
Slovenski gledališki inštitut, Ljubljana

10:00
Kinoteka, Ljubljana

10:00
Slovenski etnografski muzej, Ljubljana

10:00
Ljubljana

10:00
Sputnik Svetovna kavarna, Ljubljana

10:00
Centralna Postaja Ljubljana, Ljubljana

10:00
Centralna Postaja Ljubljana, Ljubljana

11:00
SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana

11:00
SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana

11:00
Lutkovno gledališče Ljubljana, Ljubljana

11:00
Ljubljanski grad, Ljubljana

11:00
Ljubljana

11:00
Goriški muzej, Nova Gorica

11:00
Kinodvor, Ljubljana

11:30
Filmsko gledališče Idrija, Idrija

13:00
Kinodvor, Ljubljana

14:00
Muzej slovenskih filmskih igralcev, Divača

15:00
Centralna Postaja Ljubljana, Ljubljana

16:00
Kulturni dom Slovenj Gradec, Slovenj Gradec

16:00
Muzej narodne osvoboditve Maribor, Maribor

16:00
Kinodvor, Ljubljana

17:00
KID KIBLA, Maribor

17:00
Kinoteka, Ljubljana

17:00
Vodnikova domačija, Ljubljana

17:00
Kinoteka, Ljubljana

17:00
Klub Monokel, Ljubljana

17:00
Lutkovno gledališče Ljubljana, Ljubljana

17:00
Vodnikova domačija, Ljubljana

17:00
Gledališče Glej, Ljubljana

17:00
Klub Monokel, Ljubljana

18:00
Mestna galerija Ljubljana, Ljubljana

18:00
Galerija likovnih samorastnikov Trebnje // Gallery of Naive Artists Trebnje, Trebnje

18:00
Mestna knjižnica Izola, Izola

18:00
Kinodvor, Ljubljana

18:00
MIKK klub, Murska Sobota

18:00
Kulturni dom Slovenj Gradec, Slovenj Gradec

18:30
Kinoteka, Ljubljana

18:30
Kinoteka, Ljubljana

19:00
Kinodvor, Ljubljana

19:00
Zmajeva luknja, Dol pri Hrastniku

19:00
Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur

19:00
Kulturni center Tobačna 001, Ljubljana

19:00
Dom kulture Ruše, Ruše

19:30
Vetrinjski dvor, Maribor

19:30
Kulturni dom Krško, Krško

19:30

20:00
Klub Tiffany, Ljubljana

20:00
Jalla Jalla, Ljubljana

20:00
Bazen Kranj, Kranj

20:00
KIBLA PORTAL, Maribor

20:00
Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana

20:00
Center kulture Španski borci, Ljubljana

20:00
TrainStation SubArt, Kranj

20:00
UGM Studio, Maribor

20:00
Kinodvor, Ljubljana

20:30
CUK Kino Šiška, Ljubljana

20:30
Salon uporabnih umetnosti, Maribor

20:30
Špital Za Prjatle, Celje

21:00
Mostovna, Nova Gorica

21:00
Klub eMCe plac, Velenje

21:00
Cvetličarna, Ljubljana

21:00
TrainStation SubArt, Kranj

21:00
Kinoteka, Ljubljana

21:00
Kinodvor, Ljubljana

21:00
KGB Maribor (Kulturno Glasbeni Brlog), Maribor

21:00
Gledališče Glej, Ljubljana

21:00
Klub Gromka, Ljubljana

21:00
Huda Kava, Maribor

22:00
MMC MinK, Tolmin

22:00
KGB Maribor (Kulturno Glasbeni Brlog), Maribor

22:00
Cirkus, Ljubljana

22:00
MIKK klub, Murska Sobota

22:00
Jalla Jalla, Ljubljana

22:00
MC C.M.A.K. Cerkno, Cerkno

22:00
LokalPatriot, Novo mesto

23:00
TOP SIX - Day 'n' Night Club, Ljubljana

23:00
Klub K4, Ljubljana

23:00
Ambasada Gavioli, Izola

23:00
Gala hala, Ljubljana

V teku

Samo še danes

16 minut
Gledališče Glej, Ljubljana

ena ura
Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana

9 ur
KMKC Kompleks, Ravne na Koroškem

19 ur
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana

en dan
CUK Kino Šiška, Ljubljana

Samo še en teden

en dan
Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana

en dan
Klub Tiffany, Ljubljana

2 dni
Ljubljana

2 dni
Cankarjev dom, Ljubljana

2 dni
Cankarjev dom, Ljubljana

2 dni
Cankarjev dom, Ljubljana

3 dni
Klub Študentov Občine Koper, Koper

3 dni
Trust kavarna, Maribor

4 dni
Mestna knjižnica Izola, Izola

5 dni
Muzej novejše zgodovine Celje, Celje

5 dni
Galerija Simulaker, Novo mesto

5 dni
Europark Maribor, Maribor

5 dni
ŠTUK, Maribor

5 dni
Aksioma, Ljubljana

6 dni
Nova Gorica, Goriška Statistical Region, Nova Gorica

6 dni
Layerjeva hiša, Kranj

Samo še en mesec

7 dni
Špital Za Prjatle, Celje

7 dni
Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana

9 dni
Mestna hiša Ljubljana, Ljubljana

9 dni
Cafe galerija Pungert, Kranj

10 dni
Galerija Alkatraz, Ljubljana

10 dni
Kulturni dom Slovenj Gradec, Slovenj Gradec

10 dni
Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana

10 dni
Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana

11 dni
Knjižnica Toneta Seliškarja, Trbovlje

12 dni
Goriška Brda

12 dni
MIKK klub, Murska Sobota

Samo še...

6 mesecev
Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana

Arhiv

petek, 2. december 2016

22:45
SNG Drama Ljubljana, Ljubljana

22:00
SNG Drama Ljubljana, Ljubljana

22:00
KGB Maribor (Kulturno Glasbeni Brlog), Maribor

21:00
Klub Zakon, Vrhnika

21:00
Gledališče Glej, Ljubljana

21:00
Kinodvor, Ljubljana

21:00
Kinoteka, Ljubljana

21:00
Kinoteka, Ljubljana

20:30
Centralna Postaja, Maribor

20:30
KGB Maribor (Kulturno Glasbeni Brlog), Maribor

20:30
Oder pod zvezdami, Ljubljana

20:00
Kinodvor, Ljubljana

20:00
Dvorana Union, Maribor, Maribor

20:00
Vetrinjski dvor, Maribor

20:00
Kavarna Na trati, Slovenske Konjice

20:00
SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana

20:00
Center kulture Španski borci, Ljubljana

20:00
Layerjeva hiša, Kranj

20:00
Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika

20:00
Kazina Svet Plesa, Ljubljana

19:30
Cankarjev dom, Ljubljana

19:30
Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana

19:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

19:00
UGM l Umetnostna galerija Maribor, Maribor

19:00
Kulturni dom Slovenj Gradec, Slovenj Gradec

19:00
LUD Literatura, Ljubljana

19:00
Mestna knjižnica Izola, Izola

19:00
Slovenska filharmonija, Ljubljana

19:00
Kinodvor, Ljubljana

19:00
Kult3000, Ljubljana

18:30
Kinoteka, Ljubljana

18:00
Knjižnica Logatec, Logatec

18:00
MLADINSKI CENTER METLIKA, Metlika

18:00
Kulturno društvo Loški oder, Škofja Loka

18:00
Kinodvor, Ljubljana

18:00
Knjižnica Jožeta Udoviča Cerknica, Cerknica

18:00
Salon uporabnih umetnosti, Maribor

18:00
GT22, Maribor

18:00
Vetrinjski dvor, Maribor

17:45
SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana

17:30
Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika

17:30
Slovenski etnografski muzej, Ljubljana

17:15
Kinodvor, Ljubljana

17:00
Europark Maribor, Maribor

17:00
Dom kulture Ruše, Ruše

17:00
SNG Drama Ljubljana, Ljubljana

17:00
Park Pietro Coppo, Izola

17:00
ZKŠT Zavod za kulturo, šport in turizem Žalec, Žalec

17:00
Gledališče Glej, Ljubljana

17:00
Tic Kamnik, Kamnik

15:05
Jalla Jalla, Ljubljana

15:00
Kinodvor, Ljubljana

12:00
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana

10:00
Ljubljana