4 dni Hišni kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T00:00:00+01:00 2024-03-23T00:00:00+01:00
17:30 Globus Hystericus - Kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T17:30:00+01:00 2024-03-19T18:00:00+01:00
20:00 Spolna vzgoja II: Borba Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-03-19T20:00:00+01:00
4 dni Hišni kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T00:00:00+01:00 2024-03-23T00:00:00+01:00
15:30 Pohorski bataljon Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-03-20T15:30:00+01:00
19:00 Šentjakobsko je poezija Šentjakobsko gledališče Ljubljana, Mala scena, Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00
19:00 Barbara Kukovec: Zdaj Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00
17:00 Možiček žebljiček Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-03-22T17:00:00+01:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00
10:00 Možiček žebljiček Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-03-23T10:00:00+01:00
16:00 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-23T16:00:00+01:00 2024-03-23T17:17:00+01:00
19:30 Marco da Silva Ferreira: Kadaver (Carcaça) Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-03-23T19:30:00+01:00 2024-03-23T22:00:00+01:00
11:00 Irena Pivka, Brane Zorman: Globoka hiša Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-24T11:00:00+01:00 2024-03-24T12:00:00+01:00
11:30 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-24T11:30:00+01:00 2024-03-24T12:06:00+01:00
13:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-24T13:10:00+01:00 2024-03-24T14:25:00+01:00
17:00 Nastop plesne šole Kattan Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-24T17:00:00+01:00 2024-03-24T17:02:00+01:00
20:00 Impro liga: Minion vs Kechup Menza pri koritu, Ljubljana 2024-03-24T20:00:00+01:00 2024-03-24T21:30:00+01:00
19:00 Slavenka Drakulić: Nevidna ženska Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-25T19:00:00+01:00 2024-03-25T22:00:00+01:00
17:00 Rumena pika na nebu - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-27T17:00:00+01:00 2024-03-27T17:30:00+01:00
17:00 Diči, diča! - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-28T17:00:00+01:00 2024-03-28T17:30:00+01:00
11:30 Jaz in moj muc Ru Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T11:30:00+01:00 2024-03-30T12:53:00+01:00
15:00 Toni, Staša in čarobna luč Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T15:00:00+01:00 2024-03-30T16:22:00+01:00
14:50 Dekliška druščina Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-31T14:50:00+02:00 2024-03-31T16:28:00+02:00
17:00 Nastop plesne šole Kattan Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-31T17:00:00+02:00 2024-03-31T17:02:00+02:00
14:00 Preprosto super Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-01T14:00:00+02:00 2024-04-01T15:16:00+02:00
20:00 SiTi za dobro musko: Krajnčan Brothers SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-04T20:00:00+02:00
17:00 Drobtine iz mišje doline Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-05T17:00:00+02:00
10:00 Drobtine iz mišje doline Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-06T10:00:00+02:00
15:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-06T15:00:00+02:00 2024-04-06T16:12:00+02:00
19:00 NE TI MENI ALICE (Once Again) Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-04-06T19:00:00+02:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-06T20:00:00+02:00
18:30 Letni nastop učencev oddelka za sodobni ples in plesnih pripravnic B: Animalia Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-08T18:30:00+02:00
19:30 Letni nastop učencev oddelka za sodobni ples in plesnih pripravnic B: Animalia Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-08T19:30:00+02:00 2024-04-08T22:00:00+02:00
18:30 Letni nastop učencev oddelka za sodobni ples in plesnih pripravnic B: Animalia Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-09T18:30:00+02:00
20:00 SITI TEATER - Abonma BigBand@SiTi 23/24 SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-11T20:00:00+02:00
17:00 Praktični nasveti za pridne otroke Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-12T17:00:00+02:00
10:00 Praktični nasveti za pridne otroke Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-13T10:00:00+02:00
18:00 Letna predstava baletnega oddelka Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-04-14T18:00:00+02:00 2024-04-14T22:00:00+02:00
20:00 Atwoodovo padalo (Literarni performans) Slovensko mladinsko gledališče, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00
20:00 Spolna vzgoja II: Borba Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-03-18T20:00:00+01:00
19:00 Pohorski bataljon Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-03-18T19:00:00+01:00
16:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T16:10:00+01:00 2024-03-17T17:25:00+01:00
11:15 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T11:15:00+01:00 2024-03-17T12:30:00+01:00
20:00 Olje črne kumine Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00
20:00 Spolna vzgoja II: Borba Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00
16:45 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T16:45:00+01:00 2024-03-16T18:00:00+01:00
14:45 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-16T14:45:00+01:00 2024-03-16T15:21:00+01:00
11:30 Možnosti financiranja vašega sodelovanja v regiji Palača Cukrarna, Ljubljana 2024-03-16T11:30:00+01:00
11:30 Roza in Kamena škratinja Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T11:30:00+01:00 2024-03-16T12:45:00+01:00
10:30 Kolikor jezikov znaš, toliko ljudi veljaš – Muca Copatarica Gledališče Koper, Koper 2024-03-16T10:30:00+01:00
10:00 Mizica, pogrni se - Pravce iz Benečije Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-16T10:00:00+01:00 2024-03-16T10:30:00+01:00
19:00 this is my truth, tell me yours Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-03-15T19:00:00+01:00
19:00 Vienna Supreme Orchestra Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-15T19:00:00+01:00
17:00 Fun Fact (Zanimivo dejstvo) Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-03-15T17:00:00+01:00
14:30 Utopije in vizije preteklosti kot navdih in orodje za boljšo prihodnost Palača Cukrarna, Ljubljana 2024-03-15T14:30:00+01:00
13:00 Kako rokovati s partizansko zapuščino: včeraj in danes Palača Cukrarna, Ljubljana 2024-03-15T13:00:00+01:00
10:00 Kako sta Bibi in Gusti sipala srečo SNG Maribor: Komorni oder, Maribor 2024-03-15T10:00:00+01:00
20:00 Plesni teater Ljubljana, HNK Ivana Zajca Rijeka Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Domžale 2024-03-14T20:00:00+01:00
20:00 Gverila teater: Najboljša stvar dneva II Klub Gromka, Ljubljana 2024-03-14T20:00:00+01:00 2024-03-14T21:30:00+01:00
20:00 Mojstrovina za šest plesalcev Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-03-14T20:00:00+01:00
19:30 3. koncert Simfoničnega cikla Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-14T19:30:00+01:00
19:00 Pohorski bataljon Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-03-14T19:00:00+01:00
14:00 Maribor - Sprehod po mestu in njegovih prizoriščih neodvisne scene Vetrinjski dvor, Maribor 2024-03-14T14:00:00+01:00
20:00 Plesni teater Ljubljana, HNK Ivana Zajca Rijeka Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Domžale 2024-03-13T20:00:00+01:00
19:00 Pohorski bataljon Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-03-13T19:00:00+01:00
19:30 Dežela pridnih: (Anti)feminizmi Slovensko mladinsko gledališče: Klub Mladinsko, Ljubljana 2024-03-12T19:30:00+01:00
19:00 Diskolektiv: Druge kože Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-03-12T19:00:00+01:00