00:00 Dejan Vunjak in Brendijeve barabe Gledališče Toneta Čufarja Jesenice, Jesenice 2024-03-29T00:00:00+01:00
14:30 Morilci cvetne lune Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-29T14:30:00+01:00 2024-03-29T17:56:00+01:00
16:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-29T16:00:00+01:00 2024-03-29T17:19:00+01:00
17:00 Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT Stolp Škrlovec, Kranj 2024-03-29T17:00:00+01:00
17:00 Godzilla in Kong: Novi imperij (115', akcijska z-f pustolovščina) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-29T17:00:00+01:00 2024-03-29T19:00:00+01:00
19:15 Speči psi (110', kriminalni triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-29T19:15:00+01:00 2024-03-29T21:15:00+01:00
19:30 Filharmonični klasični koncerti 4: Za post Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-29T19:30:00+01:00 2024-03-29T21:00:00+01:00
19:30 Faust Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-29T19:30:00+01:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-29T19:30:00+01:00 2024-03-29T20:55:00+01:00
20:00 Tribute to KRAWAL 30: Enštalc, Kresničke in Pinke Panke MC Kotlovnica, Kamnik 2024-03-29T20:00:00+01:00 2024-03-29T22:30:00+01:00
20:00 Pesem ptic v drevesnih krošnjah Gledališče Koper:Velika dvorana, Koper 2024-03-29T20:00:00+01:00
20:00 Jazz Club Ljubljanski grad: Leopold I. in Drügi Ljubljanski grad, Ljubljana 2024-03-29T20:00:00+01:00
20:00 Sonica, preddogodek: Marc Vilanova – Cascade Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana 2024-03-29T20:00:00+01:00
20:00 Zločin na Kozjem otoku Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-03-29T20:00:00+01:00
21:00 AKA Neomi Kmkc Kompleks in JazzRavne, Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem 2024-03-29T21:00:00+01:00
21:30 Penitenziagite / Guattari / Relentless Youth Kulturni center Mostovna, Solkan 2024-03-29T21:30:00+01:00
22:00 Techno Pleasure w/ Obscur, Borisha, Felkee, Veztax vs lilson Trainstation SubArt, Kranj, Kranj 2024-03-29T22:00:00+01:00
22:00 Denis & Denis / Italostboys Mladinski center Dravinjske doline, prireditvena dvorana MC Patriot, Slovenske Konjice 2024-03-29T22:00:00+01:00
23:00 K4 invites Picnic artists: JOA (Jos & Loa Szala) & Pelle Lok4cija, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-29T23:00:00+01:00
en mesec U3 - trienale sodobne slovenske umetnosti Ljubljana 2024-01-01T00:00:00+01:00 2024-05-01T00:00:00+02:00
en mesec Nasmehi, ki odpirajo srca Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana 2024-03-13T00:00:00+01:00 2024-05-05T23:59:59+02:00
en mesec Blažka Križan: Teksture časa Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-12T00:00:00+01:00 2024-05-13T23:59:59+02:00
2 meseca Tasja Videmšek: Tekstilni travnik Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-21T00:00:00+01:00 2024-05-15T23:59:09+02:00
3 mesece Kulturnovzgojni program CD za šole Cankarjev dom, Ljubljana 2023-09-01T00:00:00+02:00 2024-06-25T23:59:59+02:00
5 mesecev Maria Lassnig: Risbe in slike Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana 2024-02-28T00:00:00+01:00 2024-08-18T23:59:59+02:00
7 mesecev Slovenski festival fantazijske književnosti Fanfest Celje 0001-10-18T00:00:00+01:22 BC 2024-10-21T00:00:00+02:00
10:00 RITMIČNO-ŠKATLASTE PRAVLJICE | otroški abonma SOBOTNA MATINEJA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-30T10:00:00+01:00
11:00 Grajska matineja: vodeni ogled Loškega muzeja in kava v Grajski kavarni Škofja Loka Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka 2024-03-30T11:00:00+01:00
11:30 Jaz in moj muc Ru Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T11:30:00+01:00 2024-03-30T12:53:00+01:00
15:00 Toni, Staša in čarobna luč Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T15:00:00+01:00 2024-03-30T16:22:00+01:00
17:00 Kraljevski Artur (90', pustolovčina)) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-30T17:00:00+01:00 2024-03-30T19:00:00+01:00
17:00 Opus 1 – plesna miniatura 2024 Slovensko ljudsko gledališče Celje, Celje 2024-03-30T17:00:00+01:00
17:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-30T17:00:00+01:00 2024-03-30T18:19:00+01:00
17:30 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T17:30:00+01:00 2024-03-30T19:21:00+01:00
19:00 Speči psi (110', kriminalni triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-30T19:00:00+01:00 2024-03-30T21:00:00+01:00
19:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-30T19:00:00+01:00 2024-03-30T20:25:00+01:00
19:30 Faust Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-30T19:30:00+01:00
21:00 ... in kaj pride potem? (After Liverpool) Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-03-30T21:00:00+01:00
23:00 Sacred Industry x Publika: Annihilation II Publika Bar Klub, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-30T23:00:00+01:00
11:30 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-31T11:30:00+02:00 2024-03-31T12:45:00+02:00
14:50 Dekliška druščina Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-31T14:50:00+02:00 2024-03-31T16:28:00+02:00
15:30 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-31T15:30:00+02:00 2024-03-31T16:06:00+02:00
17:00 Nastop plesne šole Kattan Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-31T17:00:00+02:00 2024-03-31T17:02:00+02:00
17:02 Noetova barka: Glasbena pustolovščina (84', sinhro, animiran pustolovski glasbeni,) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-31T17:02:00+02:00 2024-03-31T18:32:00+02:00
18:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-31T18:00:00+02:00 2024-03-31T19:19:00+02:00
18:00 ZAJETI V IZVIRU: SLOVENSKI OTROCI LEBENSBORNA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-31T18:00:00+02:00
19:00 Srečno naključje Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-31T19:00:00+02:00 2024-03-31T20:36:00+02:00
19:00 Dirka za slavo (109', biografska športna drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-31T19:00:00+02:00 2024-03-31T21:30:00+02:00
20:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-31T20:00:00+02:00 2024-03-31T21:25:00+02:00
14:00 Preprosto super Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-01T14:00:00+02:00 2024-04-01T15:16:00+02:00
15:00 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-01T15:00:00+02:00 2024-04-01T16:15:00+02:00
15:50 Interesno območje Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-01T15:50:00+02:00 2024-04-01T17:36:00+02:00
17:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-01T17:00:00+02:00 2024-04-01T18:25:00+02:00
19:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-01T19:00:00+02:00 2024-04-01T20:19:00+02:00
20:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-01T20:00:00+02:00 2024-04-01T21:51:00+02:00
14:00 Zadnja večerja ali perutničke in 13 avtorskih prizorov Cankarjev dom, Ljubljana 2024-04-02T14:00:00+02:00 2024-04-02T15:00:00+02:00
17:30 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-02T17:30:00+02:00 2024-04-02T18:49:00+02:00
18:00 Dan nominirancev – nagrada za mladega dramatika Slovenski gledališki inštitut, Ljubljana 2024-04-02T18:00:00+02:00
18:30 Jesensko listje Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-02T18:30:00+02:00 2024-04-02T19:51:00+02:00
19:00 Odraščanje Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-04-02T19:00:00+02:00 2024-04-02T20:00:00+02:00
19:00 Orfejeva Lira: Boris Magdalenc in Samo Kutin Orfejev salon, Opera Ljubljana 2024-04-02T19:00:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-02T19:30:00+02:00
19:30 Nune v akciji! Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-02T19:30:00+02:00 2024-04-02T21:00:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-02T19:30:00+02:00 2024-04-02T20:55:00+02:00
20:00 Elliott Sharp & Saadet Türköz Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-04-02T20:00:00+02:00 2024-04-02T22:00:00+02:00
20:00 Zločin na Kozjem otoku Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-04-02T20:00:00+02:00
20:30 20.000 vrst čebel Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-02T20:30:00+02:00 2024-04-02T22:39:00+02:00
20:00 Zločin na Kozjem otoku Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-03-28T20:00:00+01:00
20:00 Piano Day: Manca Udovič, Blaž Avsenik in Sašo Vollmaier CUK Kino Šiška, Ljubljana 2024-03-28T20:00:00+01:00
20:00 Kadilnica of Death: Glista / Protype 5 / Black Camo Menza pri koritu, Ljubljana 2024-03-28T20:00:00+01:00
20:00 Jure Bernik: Utrujeni psi (Predstavitev pesniške zbirke) Center za poezijo Tomaža Šalamuna, Ljubljana 2024-03-28T20:00:00+01:00
19:50 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-28T19:50:00+01:00 2024-03-28T21:09:00+01:00
19:30 Filharmonični klasični koncerti 4: Za post Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-28T19:30:00+01:00 2024-03-28T21:00:00+01:00
19:30 FKK 4: Za post Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-28T19:30:00+01:00 2024-03-28T22:00:00+01:00
19:30 Abonma Amabile: David Kocijan, saksofon in Lovorka Nemeš Dular, klavir Pokrajinski muzej Koper, Koper 2024-03-28T19:30:00+01:00
19:00 6. obletnica od otvoritve Kluba Štala: Lê Quan Ninh / Massimo De Mattia in Gal Furlan duo Klub Štala, Lokavec, Ajdovščina 2024-03-28T19:00:00+01:00
19:00 Cene Resnik Double Drums Quartet Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-03-28T19:00:00+01:00
19:00 Andrej Šifrer in njegovi Volklovi Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-03-28T19:00:00+01:00
18:00 Jurij Popov: Jaz, džankica (Predstavitev romana in pogovor z avtorjem) Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-03-28T18:00:00+01:00
18:00 Dirka za slavo (109', biografska športna drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-28T18:00:00+01:00 2024-03-28T20:00:00+01:00
18:00 Utesnjenost in ogroženost, Matjaž Zupančič v Mali Drami SNG Drama - Drama Kavarna, Ljubljana 2024-03-28T18:00:00+01:00
18:00 Boštjan Kojc: Človek v pravu (Pogovor z avtorjem) Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana 2024-03-28T18:00:00+01:00
18:00 Dr. Svetlana Slapšak: Vladarji, bojevniki, svetniki, bitke Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-28T18:00:00+01:00 2024-03-28T20:00:00+01:00
17:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-28T17:30:00+01:00 2024-03-28T18:55:00+01:00
17:00 Diči, diča! - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-28T17:00:00+01:00 2024-03-28T17:30:00+01:00
17:00 Bajke za malu djecu: Amer Hajdarpašić 4+ Knjižnica Bežigrad, Ljubljana 2024-03-28T17:00:00+01:00
16:00 Spolna vzgoja II: Diagnoza + Consentire + Zmožnost + Igre + Borba Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-03-28T16:00:00+01:00
11:00 Faust Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-28T11:00:00+01:00
10:00 Vrtec Čarobna prijateljstva (kino za vrtec; prodamo na naročilnico DDT) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-28T10:00:00+01:00 2024-03-28T11:00:00+01:00
21:00 ŽALOSTNA MISEL, KI JO LAHKO PLEŠEŠ Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-03-27T21:00:00+01:00
21:00 Žalostna misel, ki jo lahko plešeš Španski borci, Galerija Internacionala, Ljubljana 2024-03-27T21:00:00+01:00
20:30 Interesno območje Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-27T20:30:00+01:00 2024-03-27T22:16:00+01:00
20:00 ŽALOSTNA MISEL, KI JO LAHKO PLEŠEŠ Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-03-27T20:00:00+01:00
20:00 Žalostna misel, ki jo lahko plešeš Španski borci, Galerija Internacionala, Ljubljana 2024-03-27T20:00:00+01:00
20:00 Non-Aligned Sessions: Chris Pitsiokos solo Klub Metulj, Bistrica ob Sotli 2024-03-27T20:00:00+01:00
20:00 Kopernikova teorija Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-03-27T20:00:00+01:00
19:30 Stefanija Udicki, violina & Lara Korenjak, klarinet Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-27T19:30:00+01:00 2024-03-27T22:00:00+01:00
19:30 Mladi mladim, marec 2024 Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-27T19:30:00+01:00
19:30 Mladi mladim: Stefanija Udicki, violina & Lara Koranjak, klarinet Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-27T19:30:00+01:00
19:30 Kako sem se naučila voziti Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-03-27T19:30:00+01:00
18:00 Otvoritev razstave Vesne Bukovec: Svet brez meja Galerija Ivana Groharja, Škofja Loka, Škofja Loka 2024-03-27T18:00:00+01:00
18:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-27T18:00:00+01:00 2024-03-27T19:51:00+01:00
17:00 Rumena pika na nebu - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-27T17:00:00+01:00 2024-03-27T17:30:00+01:00
17:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-27T17:00:00+01:00 2024-03-27T18:19:00+01:00