10:00 Strokovna sreda: Majski kalejdoskop (Predstavitve) Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-05-15T10:00:00+02:00
16:45 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-15T16:45:00+02:00 2024-05-15T18:04:00+02:00
18:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-15T18:00:00+02:00
18:00 Vodstvo po razstavi Dolgo 19. stoletje, Škofja Loka od leta 1803 do leta 1914 s kustosinjama Biljano Ristić in Mojco Šifrer Bulovec Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka 2024-05-15T18:00:00+02:00
18:00 Sledi preteklosti: Elda: notranji naboj (Predstavitev knjige) Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-05-15T18:00:00+02:00
20:00 Zlati abonma: Beethovnov orkester iz Bonna, dir. Dirk Kaftan Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-15T20:00:00+02:00
20:00 Dežela pridnih: Ljubezen do kulture v času genocida Slovensko mladinsko gledališče: Klub Mladinsko, Ljubljana 2024-05-15T20:00:00+02:00
20:00 Beethovnov orkester iz Bonna Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-05-15T20:00:00+02:00 2024-05-15T22:00:00+02:00
do 23:59 Tasja Videmšek: Tekstilni travnik Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-21T00:00:00+01:00 2024-05-15T23:59:09+02:00
do 00:00 27. Revija Zagorje ob Savi – Državno tekmovanje otroških zborov 2024 Zagorje ob Savi 2024-05-14T00:00:00+02:00 2024-05-16T00:00:00+02:00
5 dni Čar lesa 2024 Cankarjev dom, Velika sprejemna dvorana, Ljubljana 2024-05-13T09:00:00+02:00 2024-05-19T20:00:00+02:00
en mesec Vabilo k sodelovanju pri koprodukcijah uprizoritvenih umetnosti Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-08T00:00:00+02:00 2024-06-14T23:59:59+02:00
en mesec Kulturnovzgojni program CD za šole Cankarjev dom, Ljubljana 2023-09-01T00:00:00+02:00 2024-06-25T23:59:59+02:00
en mesec Bienale neodvisnih Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana 2024-05-08T00:00:00+02:00 2024-06-27T23:59:59+02:00
2 meseca Nataša Berk: Že neštetokrat prežvečeno Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-05-14T00:00:00+02:00 2024-07-01T23:59:59+02:00
3 mesece Maria Lassnig: Risbe in slike Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana 2024-02-28T00:00:00+01:00 2024-08-18T23:59:59+02:00
5 mesecev Slovenski festival fantazijske književnosti Fanfest Celje 0001-10-18T00:00:00+01:22 BC 2024-10-21T00:00:00+02:00
8 mesecev Brki in skodelica kave Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-13T00:00:00+02:00 2024-12-31T23:00:00+01:00
00:00 Nova Schola Labacensis (SI) - kopija Radio Slovenija, tretji program, program ARS 2024-05-16T00:00:00+02:00
09:00 11. Slovenska konferenca o zdravljenju odvisnosti in 9. Nacionalni simpozij okužb z virusom hepatitisa C pri osebah, ki uporabljajo droge Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-05-16T09:00:00+02:00 2024-05-17T19:00:00+02:00
17:00 Angel's Ex / Harpier / Users / Smetnaki / Sound Drops Rock pub Godec, Ljubljana 2024-05-16T17:00:00+02:00
18:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-16T18:00:00+02:00
18:00 Lila=Igra življenja Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-05-16T18:00:00+02:00 2024-05-16T20:00:00+02:00
18:00 Pogled v zgodovino od Nemškega jubilejnega gledališča do SNG Drama Ljubljana SNG Drama - Drama Kavarna, Ljubljana 2024-05-16T18:00:00+02:00
18:00 Bitka za Holmec (102', dokumentarni) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-16T18:00:00+02:00 2024-05-16T18:30:00+02:00
19:00 Spati s tigrom (Mit einem Tiger schlafen) Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-05-16T19:00:00+02:00 2024-05-16T21:00:00+02:00
19:00 Teci, Maša, teci Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-05-16T19:00:00+02:00
19:00 Svobodna Palestina / Nakba se dogaja vsak dan (Pogovor) Društvo slovenskih pisateljev, Ljubljana 2024-05-16T19:00:00+02:00
19:30 Kidričeva 29c (BIFEST, z angleškimi nadnapisi) Kulturnica LGL, Ljubljana 2024-05-16T19:30:00+02:00
19:30 Kromatika 2023 2024, 8. koncertni večer Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-05-16T19:30:00+02:00
19:30 Simfonični Orkester RTV Slovenija - Kromatika 8 Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-16T19:30:00+02:00
19:30 Simfonični Orkester RTV Slovenija - Kromatika 8 Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-05-16T19:30:00+02:00 2024-05-16T22:00:00+02:00
2 meseca Mednarodni trienale umetnost in okolje Maribor 2024-05-17T00:00:00+02:00 2024-07-28T00:00:00+02:00
17:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-17T17:00:00+02:00
17:00 Predstavitev kronike društva Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-05-17T17:00:00+02:00
17:00 ŠILA polfinalna tekma: Škofijska klasična gimnazija – Gimnazija Bežigrad 1 Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-05-17T17:00:00+02:00 2024-05-17T18:30:00+02:00
17:45 Odhod plačanega morilca (114', triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-17T17:45:00+02:00 2024-05-17T19:45:00+02:00
18:00 Uroš Petrović: Literarna delavnica za otroke Knjižnica Šiška, Ljubljana 2024-05-17T18:00:00+02:00
18:00 xxxxAsphalt city (120', drama, triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-17T18:00:00+02:00 2024-05-17T20:00:00+02:00
18:00 Izganjalci duhov: Ledena grožnja (115', komična fantazijska pustolovščina) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-17T18:00:00+02:00 2024-05-17T18:30:00+02:00
18:30 ŠILA polfinalna tekma: Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer – Gimnazija Poljane 1 Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-05-17T18:30:00+02:00 2024-05-17T20:00:00+02:00
19:30 Hiša utemeljenih resnic, program sodobnega afriškega videa Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-05-17T19:30:00+02:00
19:30 Koncert tradicionalne indijske klasične glasbe Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-17T19:30:00+02:00
19:30 LJUDJE, KRAJI IN STVARI | gled. ab. ANTIGONA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-05-17T19:30:00+02:00
19:30 Koncert tradicionalne indijske klasične glasbe Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-05-17T19:30:00+02:00 2024-05-17T21:00:00+02:00
19:30 Koyel Dasgupta Naha-Vokal, Abir Naha-Bansuri Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-05-17T19:30:00+02:00
20:00 Vita Mavrič / Jani Kovačič: Kontra - Alba Kulturni dom Cerknica, Cerknica 2024-05-17T20:00:00+02:00
20:00 Kidričeva 29c (BIFEST, z angleškimi nadnapisi) Kulturnica LGL, Ljubljana 2024-05-17T20:00:00+02:00
20:00 Plesne zgodbe Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-05-17T20:00:00+02:00 2024-05-17T21:00:00+02:00
20:15 Brezgrešna (89', grozljivka) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-17T20:15:00+02:00 2024-05-17T21:45:00+02:00
21:00 Kino uho: Vasko pregelj - Konstante minevanja Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-05-17T21:00:00+02:00
en dan Vodstvo po razstavi Bogdan Borčić: Slika in prostor (Prepletene sekvence) Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec 2024-05-18T00:00:00+02:00 2024-05-18T23:59:59+02:00
en dan Mednarodni muzejski dan v KGLU Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec 2024-05-18T00:00:00+02:00 2024-05-18T23:59:59+02:00
en dan Majska Bernekerjeva ustvarjalnica Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec 2024-05-18T00:00:00+02:00 2024-05-18T23:59:59+02:00
10:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-18T10:00:00+02:00
10:00 Srce in popek Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-18T10:00:00+02:00 2024-05-18T10:30:00+02:00
10:00 VOLK IN KOZLIČKI | otroški abonma SOBOTNA MATINEJA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-05-18T10:00:00+02:00
11:00 Pisane muzejske majčke – delavnica za otroke Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka 2024-05-18T11:00:00+02:00
11:00 SIM 4: Predstavitev skladateljice Unsuk Chin in skladbe Rocanā Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-05-18T11:00:00+02:00
11:30 Srce in popek Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-18T11:30:00+02:00 2024-05-18T12:00:00+02:00
16:30 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-18T16:30:00+02:00 2024-05-18T18:07:00+02:00
17:00 Robotove sanje Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-18T17:00:00+02:00 2024-05-18T18:41:00+02:00
17:00 Naravni vzroki? Retrospektiva romunskega eksperimentalnega filma Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-05-18T17:00:00+02:00
18:00 Javno vodstvo po stalnih muzejskih zbirkah Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka 2024-05-18T18:00:00+02:00
18:00 Koncert Pihalnega orkestra Ravne in Murska percussion ensemble Gledališče Park, Murska Sobota 2024-05-18T18:00:00+02:00
18:00 IP - Izmišljeni prijatelj (108',SINHRO, družinska komedija drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-18T18:00:00+02:00 2024-05-18T19:40:00+02:00
18:00 Do zadnjega vdiha (93', akcijski triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-18T18:00:00+02:00 2024-05-18T18:30:00+02:00
19:30 Diptih: AFS France Marolt in Ansambel Lado iz Hrvaške Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-18T19:30:00+02:00
19:30 Simfonični orkester GŠ Krško & Kontradikshn Kulturni dom Krško, Krško 2024-05-18T19:30:00+02:00
19:30 Kje so mladi lutkarji? (BIFEST) Preddverje Velikega odra LGL, Ljubljana 2024-05-18T19:30:00+02:00
19:30 Diptih: AFS France Marolt in Ansambel Lado iz Hrvaške Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-05-18T19:30:00+02:00 2024-05-18T22:00:00+02:00
20:00 Noč orgel: István Bátori, orgle Stolnica sv. Nikolaja Ljubljana, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-18T20:00:00+02:00
20:00 V noči - Simfonični orkester Cantabile Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-05-18T20:00:00+02:00
20:00 Državljanska vojna: Vsaka vladavina se konča (109', akcijski film) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-18T20:00:00+02:00 2024-05-18T22:00:00+02:00
20:00 Odhod plačanega morilca (114', triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-18T20:00:00+02:00 2024-05-18T22:00:00+02:00
20:00 Zločin na Kozjem otoku Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-05-14T20:00:00+02:00
20:00 Dvojni plesni večer: POETIKA IZČRPANOSTI in RUDARSKI FLAMENKO Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-05-14T20:00:00+02:00
20:00 Klavirski duo Gorišek Lazar – HEROES Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-05-14T20:00:00+02:00 2024-05-14T22:00:00+02:00
20:00 Svobodna Palestina / Vrnitev v Hajfo (Projekcija filma in uvodno predavanje ) Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-05-14T20:00:00+02:00
19:30 Abonma Liffe po Liffu: Interesno območje (The Zone of Interest) Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-05-14T19:30:00+02:00 2024-05-14T22:00:00+02:00
19:30 Tačmi brass band / Dejan Dogaja / Kingston / Ana Pupedan Študentski domovi Mestni Log, Ljubljana 2024-05-14T19:30:00+02:00
19:00 Življenje s severnoameriškimi Indijanci - Mitakuye Oyasin (Vsi smo povezani) Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-05-14T19:00:00+02:00
18:30 Poljski film: Doline Isse (Film po romanu) Slovanska Knjižnica, Ljubljana 2024-05-14T18:30:00+02:00
17:00 Delavnica uporabe laserskega rezalnika MC Kotlovnica, Kamnik 2024-05-14T17:00:00+02:00 2024-05-14T20:00:00+02:00
09:00 Še en gol za zmago (97', komična športna drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-14T09:00:00+02:00 2024-05-14T09:30:00+02:00
09:00 Interesno območje (105', zgodovinska vojna drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-14T09:00:00+02:00 2024-05-14T10:45:00+02:00
00:00 SITI TEATER - Darilna vstopnica za otroške predstave 2024/2025 SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-14T00:00:00+02:00
20:00 Koncert ansambla Kolo Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-05-13T20:00:00+02:00 2024-05-13T21:30:00+02:00
19:30 MC Kotlovnica in GSŠRM Kamnik: Salmo Salar Dom kulture Kamnik, Kamnik 2024-05-13T19:30:00+02:00
19:00 Kaj se je zgodilo z Bette Davis in Joan Crawford? Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-05-13T19:00:00+02:00
18:00 Varja Balžalorsky Antić: Klobuk Vere Revjakine B. (Pogovor z avtorico) Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-05-13T18:00:00+02:00
09:00 Prepoznavanje potencialov v zdravstvenem sistemu za spodbujanje inovacij Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-13T09:00:00+02:00 2024-05-13T18:00:00+02:00
20:00 Nenadoma sama (113', drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-12T20:00:00+02:00 2024-05-12T21:30:00+02:00
20:00 Prideš, skočiš, padeš! Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-05-12T20:00:00+02:00 2024-05-12T21:22:22+02:00
20:00 Impro liga: Stencil vs Sojina omaka Menza pri koritu, Ljubljana 2024-05-12T20:00:00+02:00 2024-05-12T21:30:00+02:00
19:00 Interesno območje (The Zone of Interest) Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-05-12T19:00:00+02:00 2024-05-12T22:00:00+02:00
18:00 AnimotMUZIK: cikel ekoloških koncertov Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka 2024-05-12T18:00:00+02:00
18:00 Nerazdružljivi (90', družinski animirani film) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-12T18:00:00+02:00 2024-05-12T19:30:00+02:00
16:30 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-12T16:30:00+02:00 2024-05-12T18:07:00+02:00
15:00 Slavnostni koncert ob 30-letnici ponovnega delovanja Zavoda sv. Stanislava Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-05-12T15:00:00+02:00 2024-05-12T16:45:00+02:00
11:30 Robotove sanje Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-12T11:30:00+02:00 2024-05-12T13:11:00+02:00
21:45 Kri moje ljubezni Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-11T21:45:00+02:00 2024-05-11T23:29:00+02:00
20:00 Asphalt city (', drama, triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-11T20:00:00+02:00 2024-05-11T21:30:00+02:00
20:00 Zdravo, seno! / Hey, hay! Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-05-11T20:00:00+02:00
20:00 Kakršna žena, takšno življenje (Kakva ti je žena, takav ti je život) Gledališče Koper, Koper 2024-05-11T20:00:00+02:00
20:00 Neforma #110: Matej Magajne, Georg Wissa, Estela Žutić in Petja Golec Horvat Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-05-11T20:00:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-11T19:30:00+02:00 2024-05-11T20:55:00+02:00
19:30 Kraljestvo planeta opic (145', z-f akcija) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-11T19:30:00+02:00 2024-05-11T22:00:00+02:00
19:30 Giacomo Puccini: Madama Butterfly SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-05-11T19:30:00+02:00
19:30 Oditi v pesem Šentjakobsko gledališče Ljubljana, Mala scena, Ljubljana 2024-05-11T19:30:00+02:00
19:00 Severa in Gal Gjurin Kulturni dom Šmarje pri Jelšah, Šmarje pri Jelšah 2024-05-11T19:00:00+02:00
19:00 Zbor Penn State University iz Pensilvanije, dir. Christopher Kiver / Vox Medicorum, dir. Milivoj Š. Šurbek Uršulinska cerkev sv. Trojice, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-11T19:00:00+02:00
18:00 Dunja in princesa iz Alepa (72', sinhro., anim. družinski) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-11T18:00:00+02:00 2024-05-11T18:30:00+02:00
18:00 Dunja in princesa iz Alepa (72', sinhro., anim. Družinski, Fivia, Dounia and the Princess of Aleppo, Kanada/Francija) 06.04.2024 Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-05-11T18:00:00+02:00 2024-05-11T19:15:00+02:00
17:00 Natalija Manojlović Varga, Andrej Rozman Roza: Podvodni koncert Cankarjev dom, Ljubljana 2024-05-11T17:00:00+02:00
17:00 Robotove sanje Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-11T17:00:00+02:00 2024-05-11T18:41:00+02:00
17:00 Natalija Manojlović Varga, Andrej Rozman Roza: Podvodni koncert Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-05-11T17:00:00+02:00 2024-05-11T18:00:00+02:00
17:00 Sneguljčica Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-05-11T17:00:00+02:00 2024-05-11T17:30:00+02:00
16:00 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-11T16:00:00+02:00 2024-05-11T17:37:00+02:00
11:00 Dramska platforma s Simono Hamer Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-05-11T11:00:00+02:00
en dan RAZPRODANO / Trst, voden ogled razstave Vincenta Van Gogha Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec 2024-05-11T00:00:00+02:00 2024-05-11T23:59:59+02:00
00:00 AnimotMUZIK Arboretum Volčji Potok, Radomlje / Boljkova galerija, Ljubljana 2024-05-11T00:00:00+02:00