18:00 Teci, Maša, teci Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-04-25T18:00:00+02:00
19:30 4. koncert Simfoničnega cikla Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-04-25T19:30:00+02:00
20:00 Tehnoburleska Tatovi podob Slovensko mladinsko gledališče:Spodnja dvorana, Ljubljana 2024-04-25T20:00:00+02:00
20:00 Alica: nekaj solilogov o neznosnosti časa SNG Drama - Mala drama, Ljubljana 2024-04-25T20:00:00+02:00
20:00 Nataša Živković: Artikel Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana 2024-04-25T20:00:00+02:00
17:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-26T17:00:00+02:00
18:00 ŠILA ekshibicija Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-04-26T18:00:00+02:00 2024-04-26T19:30:00+02:00
19:30 Arzenik in stare čipke Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-26T19:30:00+02:00
20:00 Alica: nekaj solilogov o neznosnosti časa SNG Drama - Mala drama, Ljubljana 2024-04-26T20:00:00+02:00
10:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-27T10:00:00+02:00
17:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-27T17:00:00+02:00 2024-04-27T18:12:00+02:00
08:05 Maša Ogrizek (prir. Klemen Markovčič): Gospa s klobukom IV Radio Prvi: 2024-04-28T08:05:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-28T11:30:00+02:00 2024-04-28T12:42:00+02:00
10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-29T10:00:00+02:00 2024-04-29T11:12:00+02:00
10:00 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-30T10:00:00+02:00 2024-04-30T11:15:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-05-01T19:30:00+02:00 2024-05-01T20:55:00+02:00
19:45 Po isti poti se ne vračaj Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-02T19:45:00+02:00 2024-05-02T21:15:00+02:00
10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-03T10:00:00+02:00 2024-05-03T11:12:00+02:00
17:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-03T17:00:00+02:00
10:00 Mali modri in mali rumeni Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-04T10:00:00+02:00
20:00 Grafenauer flamenco project feat. José Montaña Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-05-09T20:00:00+02:00 2024-05-09T22:00:00+02:00
20:30 SiTi za dobro musko: Nuška Drašček in Marko Hatlak SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-09T20:30:00+02:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-10T20:00:00+02:00
16:00 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-11T16:00:00+02:00 2024-05-11T17:37:00+02:00
18:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-15T18:00:00+02:00
18:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-16T18:00:00+02:00
17:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-17T17:00:00+02:00
20:00 Plesne zgodbe Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-05-17T20:00:00+02:00 2024-05-17T21:00:00+02:00
10:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-18T10:00:00+02:00
16:30 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-18T16:30:00+02:00 2024-05-18T18:07:00+02:00
19:30 Kje so mladi lutkarji? (BIFEST) Preddverje Velikega odra LGL, Ljubljana 2024-05-18T19:30:00+02:00
10:00 Loški muzej na otroškem festivalu Dan prijateljstva Dvorec Visoko, Visoko 2024-05-19T10:00:00+02:00
18:00 76. letna predstava AFS France Marolt z gosti: Diptih Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-05-19T18:00:00+02:00
19:30 Miet Warlop: Ena pesem Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-05-21T19:30:00+02:00 2024-05-21T22:00:00+02:00
20:00 Spolna vzgoja II: Zmožnost Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-05-22T20:00:00+02:00
20:00 Spolna vzgoja II: Zmožnost Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-05-23T20:00:00+02:00
17:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-24T17:00:00+02:00
10:00 Princesa na zrnu graha Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-05-25T10:00:00+02:00
16:30 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-25T16:30:00+02:00 2024-05-25T18:07:00+02:00
16:00 Do zmage in naprej Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-26T16:00:00+02:00 2024-05-26T17:10:00+02:00
20:00 Magdalena Reiter: Ponaredki, odtisi in drugi vdori Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-05-30T20:00:00+02:00 2024-05-30T21:00:00+02:00
00:00 SITI TEATER - DARILNA VSTOPNICA 2023/2024 SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-31T00:00:00+02:00
17:00 Spolna vzgoja II Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-05-31T17:00:00+02:00
18:00 Prepelka - zgodba za vso družino (premiera) SMG: Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-05-31T18:00:00+02:00
19:30 Letni koncert Akademskega pevskega zbora Tone Tomšič Univerze v Ljubljani: Kontrasti strasti Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-06-01T19:30:00+02:00 2024-06-01T21:00:00+02:00
19:30 Staatstheater Mainz: VEZI DUŠ Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-06-09T19:30:00+02:00
19:30 tanzmainz / Sharon Eyal: Vezi duš (Soul Chain) Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-06-09T19:30:00+02:00 2024-06-09T22:00:00+02:00
20:00 Impro liga finale '24 Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-06-09T20:00:00+02:00 2024-06-09T22:00:00+02:00
20:30 Poslednji kanček fikcije Slovensko mladinsko gledališče:Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-04-24T20:30:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-24T19:30:00+02:00
18:00 Predstavitev revije Maska št. 217–218 in predavanje Gyula Muskovicsa Galerija ŠKUC, Ljubljana 2024-04-24T18:00:00+02:00
15:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-24T15:30:00+02:00
21:05 William Shakespeare: Ves ta svet je oder - 2. del - Ljubezen Radio Prvi: 2024-04-23T21:05:00+02:00
20:00 Tatovi podob predstavljajo: Mad Jakale v filmu, ki ga nismo videli Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-04-23T20:00:00+02:00
19:00 SLG Celje: Juriš Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-04-22T19:00:00+02:00 2024-04-22T21:00:00+02:00
20:00 Impro liga: Obleka naredi človeka x Katarina Šavs Menza pri koritu, Ljubljana 2024-04-21T20:00:00+02:00 2024-04-21T21:30:00+02:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-21T20:00:00+02:00
18:00 Zmagovalna predstava regijskega Linhartovega srečanja SNG Nova Gorica, veliki oder, Nova Gorica 2024-04-21T18:00:00+02:00
17:00 Grk Zorba Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-04-21T17:00:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-21T11:30:00+02:00 2024-04-21T12:42:00+02:00
08:05 Maša Ogrizek (prir. Klemen Markovčič): Gospa s klobukom III Radio Prvi: 2024-04-21T08:05:00+02:00
19:30 Grk Zorba Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-04-20T19:30:00+02:00
19:30 Slovenija šteje Slovensko mladinsko gledališče:Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-04-20T19:30:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-20T19:30:00+02:00
18:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-20T18:30:00+02:00 2024-04-20T19:55:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T11:30:00+02:00 2024-04-20T12:42:00+02:00
10:00 Cinemini: Letimo, letimo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T10:00:00+02:00 2024-04-20T10:31:00+02:00
10:00 Za petimi gorami Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-04-20T10:00:00+02:00 2024-04-20T11:00:00+02:00
18:00 Pet kraljev: K psihopatologiji neke monarhije SLG Celje: Veliki oder, Celje 2024-04-19T18:00:00+02:00
18:00 ŠILA prijateljska tekma: Gimnazija Kranj – Gimnazija Vič Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-04-19T18:00:00+02:00 2024-04-19T19:30:00+02:00