10. jun. 2024

ponedeljek, 10. junij 2024

11:00

KC Pekarna, Maribor
17:00

Slovensko ljudsko gledališče Celje, Celje
18:00

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
18:00
18:00

Gledališče Glej, Ljubljana
19:00

LUD Literatura, Ljubljana
19:00

LUD Literatura, Ljubljana
19:00

Gledališče Glej, Ljubljana
19:30
19:30
20:00

Škuc, Ljubljana
20:00

Gledališče Glej, Ljubljana
20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
20:30

Kongresni trg, Ljubljana
21:00

Kongresni trg, Ljubljana

V teku 10. jun. 2024

Ravno mimo

nekaj sekund

Izola
5 dni

Cankarjev dom, Ljubljana
7 dni

Maribor
13 dni

Cankarjev dom, Ljubljana
13 dni

Hrastnik
16 dni

Cankarjev dom, Ljubljana
16 dni

Ljubljana
18 dni

Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
20 dni

Ljubljana
22 dni

Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana
24 dni

Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana

Samo še ta teden

2 meseca

Maribor

Samo še ta mesec

2 meseca

Kranj
2 meseca

Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana

Samo še...

3 mesece

Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana
3 mesece

Velenje
4 mesece

Celje
7 mesecev

Cankarjev dom, Ljubljana

Napovedano

torek, 11. junij 2024

21 dni

Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana
3 dni

Velenje
09:00

Kraljevski Artur (107', pustolovčina))

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:00

Gledališče Glej, Ljubljana
18:00
19:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
19:00

Gledališče Glej, Ljubljana
19:30
19:30
19:30

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
20:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
20:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto
20:00

Gledališče Glej, Ljubljana
20:00

Škuc, Ljubljana
21:00

Mladinski klub Nade Žagar (MKNŽ), Ilirska Bistrica
21:00

Gala hala, Ljubljana

sreda, 12. junij 2024

18:00

Gledališče Glej, Ljubljana
18:00
19:00

Gledališče Glej, Ljubljana
19:00
19:30
19:30
20:00

Škuc, Ljubljana
20:00

Gledališče Glej, Ljubljana
20:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto
20:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
22:00

Tovarna Rog, Ljubljana

četrtek, 13. junij 2024

25 dni

Koper
18:00

Radikal (125', drama)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:00

Amen (90', dokumentarni film Mirana Rudana, , Amen, Slovenija

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:00

Škuc, Ljubljana
18:00
18:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
19:00

Center za poezijo Tomaža Šalamuna, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:30

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
20:00

Orto Bar, Ljubljana
20:00

CUK Kino Šiška, Ljubljana
20:00

Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana
20:00

ŽMAUC - Od Žmauca sosed pa ud brata prjatu, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
20:00

Škuc, Ljubljana
20:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto

petek, 14. junij 2024

3 dni

Idrija
17:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
18:00

Gala hala, Ljubljana
18:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
18:00

Georgetown Project (', grozljivka triler)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:00

Podli fantje: vse ali nič (115', akcijski pustolovski komedija)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:00
19:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
19:30
19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
19:30
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:30

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
20:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
20:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto
20:00

Škuc, Ljubljana
20:00

Kongresni trg, Ljubljana
20:00

Klub Gromka, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
20:15

Opazovalci (104', f-grozljivka)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
21:00

Letno gledališče Khislstein, Kranj

Arhiv

nedelja, 9. junij 2024

20:00

Škuc, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
20:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
20:00

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana
20:00

Pankrt (127', biografski, zgodovinska drama

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
18:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
18:00
18:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
18:00
18:00

Dunja in princesa iz Alepa (72', sinhro., anim. družinski)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:45

Garfield (100', sinhro, animirana pustolovska komedija)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
16:30
21 dni

Ljubljana

sobota, 8. junij 2024

21:00

LokalPatriot, Novo mesto
20:30

Slovenska kinoteka, Ljubljana
20:30

Mestni Park Maribor, Maribor
20:00

Cvetličarna, Ljubljana
20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
20:00

Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana
20:00

Jalla Jalla, Ljubljana
20:00

Klub Gromka, Ljubljana
20:00

CUK Kino Šiška, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
20:00

Center kulture Španski borci, Ljubljana
20:00

Podli fantje: vse ali nič (115', akcijski pustolovski komedija)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
20:00

Gledališče Glej, Ljubljana
20:00

Cappela musicale Lauretana - Zbor fundacije kardinala Domenica Bartoluccija iz Rima

Frančiškanska cerkev, Ljubljana
20:00

Furiosa: Del sage Pobesneli Max (120', akcijska z-f pustolovščina)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
20:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto
20:00

Narodni dom Celje, Celje
20:00
19:30

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:30
19:30

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:00

Gala hala, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
18:00

Garfield (100', sinhro, animirana pustolovska komedija)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
18:00
18:00

IP - Izmišljeni prijatelj (108',SINHRO, družinska komedija drama)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
17:00

SNG Maribor, Maribor
16:00

Center kulture Španski borci, Ljubljana
11:00

Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka
10:00

MC Kotlovnica, Kamnik
10:00

Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana