Osrednja Slovenija

1000

Danes

sobota, 15. december 2018

10:30

Kulturni dom Cerknica, Cerknica
11:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
12:30

Kulturni dom Cerknica, Cerknica
16:00

Oder pod zvezdami, Ljubljana
16:00

Oder pod zvezdami, Ljubljana
16:00

Mini Teater, Ljubljana
17:00

17:00

Mini Teater, Ljubljana
18:00

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
18:00

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:30

19:30

Šentjakobsko Gledališče Ljubljana, Ljubljana
19:30

Šentjakobsko Gledališče Ljubljana, Ljubljana
20:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
20:00

CUK Kino Šiška, Ljubljana
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
20:00

Center kulture Španski borci, Ljubljana
20:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
21:00

Klub Gromka, Ljubljana
21:00

Klub Gromka, Ljubljana
21:00

Prulček, Ljubljana
21:30

Orto Bar, Ljubljana
23:00

Klub Channel Zero, Ljubljana
23:00

Pritličje, Ljubljana
23:00

Klub K4, Ljubljana
23:00

Gala hala, Ljubljana

V teku

Samo še en teden

en dan

Tehniški muzej Slovenije, Borovnica

Samo še en mesec

en mesec

Aksioma, Ljubljana

Samo še...

3 leta

MC Kotlovnica, Kamnik

Napovedano

nedelja, 16. december 2018

11:00

Slovenska filharmonija, Ljubljana
11:30

Oder pod zvezdami, Ljubljana
11:30

Oder pod zvezdami, Ljubljana
15:00

Mini Teater, Ljubljana
15:00

Mini Teater, Ljubljana
17:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
17:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
17:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
18:00

Gledališče Glej, Ljubljana
18:00

Gledališče Glej, Ljubljana
18:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
18:00

Cankarjev dom, Ljubljana
19:00

SNG Drama Ljubljana, Ljubljana
19:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
19:00

MC Kotlovnica, Kamnik
19:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
19:30

Slovenska filharmonija, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
22:00

Cankarjev dom, Ljubljana

Arhiv

petek, 14. december 2018

23:00

Cvetličarna, Ljubljana
23:00

Klub K4, Ljubljana
22:00

Klub Gromka, Ljubljana
21:30

Orto Bar, Ljubljana
21:00

CUK Kino Šiška, Ljubljana
21:00

Ljubljanski grad, Ljubljana
21:00

Menza pri koritu, Ljubljana
21:00

Blunout, Domžale, Domžale
21:00

Prulček, Ljubljana
21:00

Dvorana Stožice, Ljubljana
21:00

Gala hala, Ljubljana
20:00

Center kulture Španski borci, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
20:00

20:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
20:00

Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Ljubljana
20:00

19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
19:30

Slovenska filharmonija, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:00

Kulturni dom Cerknica, Cerknica
19:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
19:00

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
19:00

Trubarjeva hiša literature, Ljubljana
19:00

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:00

Trubarjeva hiša literature, Ljubljana
19:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
19:00

18:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
18:00

Mini Teater, Ljubljana
18:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
18:00

Center kulture Španski borci, Ljubljana
17:00

Mini Teater, Ljubljana
17:00

Oder pod zvezdami, Ljubljana
17:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
17:00

Oder pod zvezdami, Ljubljana
11:00

Mini Teater, Ljubljana
09:30

Mini Teater, Ljubljana
09:30

Oder pod zvezdami, Ljubljana