19:30 3. koncert Komornega cikla 2023/2024: Kvartet Ébène Narodni dom Maribor, Maribor 2024-03-19T19:30:00+01:00
20:00 Macabre Demise / Athiria / Hailstone Koncertna Dvorana Gustaf, Maribor 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 Weekend Toretoure Vol.1: Macabre Demise / Athiria / Hailstone AGD Gustaf, Maribor, Maribor 2024-03-22T20:00:00+01:00
19:30 Koncert APZ Maribor z dekliškim pevskim zborom Mädchenchoir iz Hamburga Maribor 2024-03-26T19:30:00+01:00 2024-03-26T21:00:00+01:00
21:00 AKA Neomi Kmkc Kompleks in JazzRavne, Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem 2024-03-29T21:00:00+01:00
15:00 5. koncert Mladinskega cikla 2023/2024: Vse o klavirskem triu Narodni dom Maribor, Maribor 2024-04-11T15:00:00+02:00
19:30 5. koncert Orkestrskega cikla 2023/2024: Komorni orkester Württemberg Heilbronn Narodni dom Maribor, Maribor 2024-04-17T19:30:00+02:00
19:30 Wolfov koncertni abonma: Elviro Hasanagić & Aleksandra Pavlovič & Sanja Repše Rojstna hiša Huga Wolfa, Slovenj Gradec 2024-04-18T19:30:00+02:00
19:00 Godalni kvartet kolektiva Carpe artem Minoritska cerkev, Maribor, Maribor 2024-04-20T19:00:00+02:00
19:30 4. Koncert simfoničnega cikla SNG Maribor: Dvorana Ondine Otta Klasinc..., Maribor 2024-04-25T19:30:00+02:00
19:30 5. koncert Komornega cikla 2023/2024: Kvartet Szymanowski, Kevin Spagnolo Narodni dom Maribor, Maribor 2024-05-07T19:30:00+02:00
19:00 Gregor Skaza & Rob Bargad Hram kulture Arnolda Tovornika, Selnica ob Dravi 2024-05-10T19:00:00+02:00
20:00 Jazz Ravne: Šalamon, Andersen, Héral Trio KMKC Kompleks, Ravne na Koroškem 2024-05-22T20:00:00+02:00
6 dni Festival narodnozabavne glasbe Vurberk Spodnji Duplek 2024-06-16T00:00:00+02:00 2024-06-22T00:00:00+02:00
2 meseca Mednarodni glasbeni festival Arsana Ptuj 2024-06-18T00:00:00+02:00 2024-09-01T00:00:00+02:00
20:00 Stranger Vision / Dark Ages / Space Unicorn On Fire Koncertna Dvorana Gustaf, Maribor 2024-03-16T20:00:00+01:00
19:00 Vienna Supreme Orchestra Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-15T19:00:00+01:00
19:30 3. koncert Simfoničnega cikla Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-14T19:30:00+01:00
19:30 3. Koncert simfoničnega cikla SNG Maribor: Dvorana Ondine Otta Klasinc..., Maribor 2024-03-14T19:30:00+01:00
19:30 Wolfov koncertni abonma: Andreja Zakonjšek Krt Rojstna hiša Huga Wolfa, Slovenj Gradec 2024-03-13T19:30:00+01:00
18:00 Svečan baletni večer SNG Maribor: Dvorana Ondine Otta Klasinc..., Maribor 2024-03-12T18:00:00+01:00
18:00 Svečan baletni večer SNG Maribor: Dvorana Ondine Otta Klasinc..., Maribor 2024-03-11T18:00:00+01:00
18:00 Giselle Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-09T18:00:00+01:00
19:30 Giselle Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-08T19:30:00+01:00
20:00 Jazz Ravne: Igor Lumpert & Codetakers KMKC Kompleks, Ravne na Koroškem 2024-03-07T20:00:00+01:00
19:30 Lastovka (La rondine) Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-02T19:30:00+01:00
19:30 Lastovka (La rondine) Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-02-29T19:30:00+01:00
en dan Zadnje vodstvo po razstavi Glasba pred in za objektom s kustosom Markom Košanom Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec 2024-02-29T00:00:00+01:00 2024-02-29T23:59:59+01:00
19:30 Lastovka (La rondine) Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-02-27T19:30:00+01:00
17:00 Lastovka (La rondine) Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-02-25T17:00:00+01:00
21:00 The Mor(R)ons / PusPusPus / Osotögari Kmkc Kompleks in JazzRavne, Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem 2024-02-23T21:00:00+01:00
19:30 Lastovka (La rondine) Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-02-23T19:30:00+01:00
20:30 Jazz v Narodnem domu: Jure Pukl »Anorok« kvartet Narodni dom Maribor, Maribor 2024-02-22T20:30:00+01:00
19:30 Wolfov koncertni abonma: Andreja Zakonjšek Krt & Urška Križnik Zupan Rojstna hiša Huga Wolfa, Slovenj Gradec 2024-02-22T19:30:00+01:00
18:00 Manon Lescaut Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-02-10T18:00:00+01:00
19:30 4. koncert Orkestrskega cikla 2023/2024: Slovaška filharmonija Narodni dom Maribor, Maribor 2024-02-09T19:30:00+01:00
19:00 Uroš Perić & Orkester Slovenske vojske Hram kulture Arnolda Tovornika, Selnica ob Dravi 2024-02-09T19:00:00+01:00
00:00 Dejan Vunjak in Brendijeve barabe Kulturni dom Slovenj Gradec, Slovenj Gradec 2024-02-09T00:00:00+01:00
20:00 Jazz Ravne: Mamadou Diabate & Percussion Mania Kulturni dom Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem 2024-02-07T20:00:00+01:00
20:00 Vlado Kreslin & Mali bogovi / Beltinška banda Športna hiša Radlje ob Dravi, Radlje ob Dravi 2024-02-02T20:00:00+01:00
20:30 Jazz v Narodnem domu: Lucia Cadotsch »AKI Narodni dom Maribor, Maribor 2024-01-31T20:30:00+01:00
15:00 Sebastian Bertoncelj, violončelo in Andrej Kos, akordeon Narodni dom Maribor, Maribor 2024-01-25T15:00:00+01:00
20:00 Impro liga: Gotham vs. Bolonjez / gostovanje v Mariboru Narodni dom Maribor, Maribor 2024-01-20T20:00:00+01:00 2024-01-20T21:30:00+01:00