15:00 Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-19T15:00:00+01:00
15:20 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-19T15:20:00+01:00 2024-03-19T17:11:00+01:00
17:30 Globus Hystericus - Kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T17:30:00+01:00 2024-03-19T18:00:00+01:00
20:00 Kralj Čačka Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-19T20:00:00+01:00 2024-03-19T22:00:00+01:00
19:30 Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00
19:30 Sodobne orkestrske skladbe 3: Za slavljenca Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00 2024-03-20T21:00:00+01:00
19:30 SOS 3: Za slavljenca Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00 2024-03-20T22:00:00+01:00
20:30 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-20T20:30:00+01:00 2024-03-20T22:21:00+01:00
15:20 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-21T15:20:00+01:00 2024-03-21T17:11:00+01:00
20:00 Jazz Club Ljubljanski grad: Grafenauer Flamenko Project Ljubljanski grad, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 Bartonova akademija Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00 2024-03-22T22:13:00+01:00
18:00 Dežela smehljaja/Miši v operni hiši SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00
18:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00 2024-03-23T19:51:00+01:00
18:00 Franz Lehár / Alojz Ajdič: Dežela smehljaja / Miši v operni hiši SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00
21:00 Blank Out / The Devil's Rejects / Patsy Cline / Lidské Zdroje Klub Gromka, Ljubljana 2024-03-23T21:00:00+01:00
22:00 Tehnologika pres Underground Reality III Publika Bar Klub, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-23T22:00:00+01:00
13:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-24T13:10:00+01:00 2024-03-24T14:25:00+01:00
19:30 Pretežno vokalni cikel 5: Za razmislek Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-03-24T19:30:00+01:00 2024-03-24T21:00:00+01:00
20:00 Impro liga: Minion vs Kechup Menza pri koritu, Ljubljana 2024-03-24T20:00:00+01:00 2024-03-24T21:30:00+01:00
19:30 Ann O'Aro Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-26T19:30:00+01:00 2024-03-26T22:00:00+01:00
20:00 Space of Variations / Evermorphing / Once was Never Menza pri koritu, Ljubljana 2024-03-26T20:00:00+01:00
17:00 Rumena pika na nebu - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-27T17:00:00+01:00 2024-03-27T17:30:00+01:00
18:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-27T18:00:00+01:00 2024-03-27T19:51:00+01:00
19:30 Stefanija Udicki, violina & Lara Korenjak, klarinet Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-27T19:30:00+01:00 2024-03-27T22:00:00+01:00
19:30 Mladi mladim: Stefanija Udicki, violina & Lara Koranjak, klarinet Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-27T19:30:00+01:00
20:20 Bartonova akademija Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-18T20:20:00+01:00 2024-03-18T22:33:00+01:00
19:30 Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-18T19:30:00+01:00
19:30 Glasbena matica - J.S. Bach: Pasijon po Janezu, BWV 245 Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00
19:30 Iz(z)vrstni abonma: Johann Sebastian Bach - Pasijon po Janezu, BWV 245 Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00
19:30 Johann Sebastian Bach: Pasijon po Janezu Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00 2024-03-17T22:00:00+01:00
19:30 Johann Sebastian Bach: Pasijon po Janezu, BWV 245 Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00 2024-03-17T22:00:00+01:00
19:00 Simfonični orkester Domžale-Kamnik: Dame harmonije Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-17T19:00:00+01:00
19:00 Simfonični orkester Domžale - Kamnik, dir. Zoran Bičanin Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Domžale 2024-03-17T19:00:00+01:00
16:45 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-17T16:45:00+01:00 2024-03-17T18:36:00+01:00
16:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T16:10:00+01:00 2024-03-17T17:25:00+01:00
11:15 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T11:15:00+01:00 2024-03-17T12:30:00+01:00
21:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T21:00:00+01:00 2024-03-16T22:51:00+01:00
20:00 Hania Rani: Ghosts Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00 2024-03-16T22:00:00+01:00
16:45 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T16:45:00+01:00 2024-03-16T18:00:00+01:00
11:00 SIM 3: Predstavitev skladatelja Lojzeta Lebiča in njegove skladbe Glasba Queenslanda Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-03-16T11:00:00+01:00
10:00 Mizica, pogrni se - Pravce iz Benečije Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-16T10:00:00+01:00 2024-03-16T10:30:00+01:00
20:30 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-15T20:30:00+01:00 2024-03-15T22:21:00+01:00
20:00 Klemen Slakonja & Small Band / Tinkara Kovač / ŽPZ Kombinat Festivalna dvorana, Ljubljana 2024-03-15T20:00:00+01:00
20:00 Jazz Club Ljubljanski grad: Brizani Jazz Project Ljubljanski grad, Ljubljana 2024-03-15T20:00:00+01:00
20:00 Zlati abonma: Simfonični orkester mesta Birmingham, dir. Kazuki Yamada Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-15T20:00:00+01:00
20:00 Simfonični orkester mesta Birmingham Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-15T20:00:00+01:00 2024-03-15T23:00:00+01:00
19:00 Vinko Barić: Diskografija ex-YU punka in novega vala CUK Kino Šiška, Ljubljana 2024-03-15T19:00:00+01:00
20:00 Plesni teater Ljubljana, HNK Ivana Zajca Rijeka Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Domžale 2024-03-14T20:00:00+01:00
20:00 Taste of Plague / Black Ivy / Divine Inferus Menza pri koritu, Ljubljana 2024-03-14T20:00:00+01:00
19:30 Kromatika 2023 2024, 6. koncertni večer Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-14T19:30:00+01:00
19:30 Simfonični Orkester RTV Slovenija - Kromatika 6 Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-14T19:30:00+01:00 2024-03-14T22:00:00+01:00
19:00 Mladi virtuozi: Žan Pečenik - evfonij, Blaž Kozjek - pozavna Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana 2024-03-14T19:00:00+01:00
15:30 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-14T15:30:00+01:00 2024-03-14T17:21:00+01:00
20:00 Plesni teater Ljubljana, HNK Ivana Zajca Rijeka Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Domžale 2024-03-13T20:00:00+01:00
20:00 Level 34 x Rosišče: Julek Ploski / ascyth Klub Channel Zero, Ljubljana 2024-03-13T20:00:00+01:00
19:30 Mednarodna dejavnost: Godalni kvartet Dissonance Kogojeva dvorana DSS, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-13T19:30:00+01:00
18:00 Gabriel García Márquez: Avgusta se vidiva (Predstavitev knjige) Knjigarna Konzorcij, Ljubljana 2024-03-13T18:00:00+01:00
20:00 Dave Douglas Gifts Quintet Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-12T20:00:00+01:00 2024-03-12T21:00:00+01:00
15:40 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-12T15:40:00+01:00 2024-03-12T17:31:00+01:00
10:00 Priscilla (113', biografska glasbena drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-12T10:00:00+01:00 2024-03-12T12:00:00+01:00
09:30 Ljudske teme v slovenski simfonični glasbi Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-12T09:30:00+01:00 2024-03-12T11:00:00+01:00