4 dni Hišni kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T00:00:00+01:00 2024-03-23T00:00:00+01:00
15:00 Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-19T15:00:00+01:00
15:20 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-19T15:20:00+01:00 2024-03-19T17:11:00+01:00
16:50 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-19T16:50:00+01:00 2024-03-19T18:15:00+01:00
17:00 26. Festival dokumentarnega filma: Volneno / Woolly Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-19T17:00:00+01:00
17:30 Globus Hystericus - Kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T17:30:00+01:00 2024-03-19T18:00:00+01:00
17:30 Delavnice kreativnega pisanja Center za poezijo Tomaža Šalamuna, Ljubljana 2024-03-19T17:30:00+01:00
18:00 Igor Grdina: Pesnik, mislec in politik Edvard Kocbek (Literarno predavanje) Slovanska Knjižnica, Ljubljana 2024-03-19T18:00:00+01:00
18:45 26. Festival dokumentarnega filma: Deloholiki / After Work Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-19T18:45:00+01:00
19:00 26. Festival dokumentarnega filma: Tišina razuma / Silence of Reason Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-03-19T19:00:00+01:00
19:30 3. koncert Komornega cikla 2023/2024: Kvartet Ébène Narodni dom Maribor, Maribor 2024-03-19T19:30:00+01:00
20:00 Festival Fabula v teoriji: Georgi Gospodinov (Pogovor z avtorjem) Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-19T20:00:00+01:00
20:00 Spolna vzgoja II: Borba Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-03-19T20:00:00+01:00
20:00 Fabula v teoriji: Georgi Gospodinov Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-03-19T20:00:00+01:00 2024-03-19T22:00:00+01:00
20:00 Fabula v teoriji 2024: Georgi Gospodinov - Časovno zaklonišče Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-19T20:00:00+01:00
20:00 Kralj Čačka Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-19T20:00:00+01:00 2024-03-19T22:00:00+01:00
20:00 Fabula v teoriji 2024: Georgi Gospodinov - Časovno zaklonišče Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-03-19T20:00:00+01:00
20:30 26. Festival dokumentarnega filma: Zajeti v izviru - Slovenski otroci Lebensborna / Snatched From the Source Kinodvor, Ljubljana 2024-03-19T20:30:00+01:00
20:30 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-19T20:30:00+01:00 2024-03-19T21:49:00+01:00
20:30 26. Festival dokumentarnega filma: Fantastična naprava / And the King Said, What a Fantastic Machine Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-19T20:30:00+01:00
2 dni Festival dokumentarnega filma (FDF) Ljubljana 2024-03-13T00:00:00+01:00 2024-03-21T00:00:00+01:00
4 dni Hišni kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T00:00:00+01:00 2024-03-23T00:00:00+01:00
6 dni Razstava Igraj se z mano v Koroški galeriji likovnih umetnosti Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec 2024-03-13T00:00:00+01:00 2024-03-24T23:59:59+01:00
7 dni 11. tradicionalne kotlovniške delavnice stripa MC Kotlovnica, Kamnik 2024-02-20T18:00:00+01:00 2024-03-26T18:00:00+01:00
en mesec U3 - trienale sodobne slovenske umetnosti Ljubljana 2024-01-01T00:00:00+01:00 2024-05-01T00:00:00+02:00
2 meseca Nasmehi, ki odpirajo srca Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana 2024-03-13T00:00:00+01:00 2024-05-05T23:59:59+02:00
2 meseca Blažka Križan: Teksture časa Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-12T00:00:00+01:00 2024-05-13T23:59:59+02:00
3 mesece Kulturnovzgojni program CD za šole Cankarjev dom, Ljubljana 2023-09-01T00:00:00+02:00 2024-06-25T23:59:59+02:00
5 mesecev Maria Lassnig: Risbe in slike Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana 2024-02-28T00:00:00+01:00 2024-08-18T23:59:59+02:00
7 mesecev Slovenski festival fantazijske književnosti Fanfest Celje 0001-10-18T00:00:00+01:22 BC 2024-10-21T00:00:00+02:00
14:10 Interesno območje Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-20T14:10:00+01:00 2024-03-20T15:56:00+01:00
15:30 Pohorski bataljon Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-03-20T15:30:00+01:00
17:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-20T17:00:00+01:00 2024-03-20T18:25:00+01:00
17:00 26. Festival dokumentarnega filma: Ozogoche Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-20T17:00:00+01:00
18:00 Predavanje dr. Bojana Knifica: Fenomen »narodne noše« Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka 2024-03-20T18:00:00+01:00
18:45 26. Festival dokumentarnega filma: Med revolucijama / Between Revolutions Kinodvor, Ljubljana 2024-03-20T18:45:00+01:00
18:45 Med revolucijama Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-20T18:45:00+01:00 2024-03-20T19:54:00+01:00
19:30 26. Festival dokumentarnega filma: Volneno / Woolly Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00
19:30 Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00
19:30 Sodobne orkestrske skladbe 3: Za slavljenca Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00 2024-03-20T21:00:00+01:00
19:30 SOS 3: Za slavljenca Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00 2024-03-20T22:00:00+01:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00 2024-03-20T20:55:00+01:00
20:30 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-20T20:30:00+01:00 2024-03-20T22:21:00+01:00
21:00 26. Festival dokumentarnega filma: V vzvratnem ogledalu / In the Rearview Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-03-20T21:00:00+01:00
2 meseca Tasja Videmšek: Tekstilni travnik Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana 2024-03-21T00:00:00+01:00 2024-05-15T23:59:09+02:00
00:00 Bach Collegium Barcelona Duo (ES) Radio Slovenija, tretji program, program ARS 2024-03-21T00:00:00+01:00
15:20 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-21T15:20:00+01:00 2024-03-21T17:11:00+01:00
16:45 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-21T16:45:00+01:00 2024-03-21T18:10:00+01:00
17:00 27. pripovedovalski festival: Zajčkova hišica Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-03-21T17:00:00+01:00
18:00 FILMSKI ABONMA: Zelena meja (147', drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-21T18:00:00+01:00 2024-03-21T20:20:00+01:00
19:00 26. Festival dokumentarnega filma: Sestre v savni / Smoke Sauna Sisterhood Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00
19:00 Nina Osenar Kontrec: V objemu življenja Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-03-21T19:00:00+01:00
19:00 Barbara Kukovec: Zdaj Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00
19:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00 2024-03-21T20:19:00+01:00
19:00 Kritični kabaret Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00 2024-03-21T21:00:00+01:00
19:00 Šentjakobsko je poezija Šentjakobsko gledališče Ljubljana, Mala scena, Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00
20:00 27. pripovedovalski festival: Gostovanje poslednje drut’syle Shonaleigh Cumbers Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-03-21T20:00:00+01:00
20:00 JazzzklubMezzoforte gostiKAVČfestival 2benda +tradicionalnefreestylekaraoke&jamsession Tovarna Rog, Ljubljana 2024-03-21T20:00:00+01:00 2024-03-22T01:00:00+01:00
20:50 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-21T20:50:00+01:00 2024-03-21T22:09:00+01:00
00:00 Dejan Vunjak in Brendijeve barabe Dvorana prve slovenske vlade, Ajdovščina, Ajdovščina 2024-03-22T00:00:00+01:00
14:30 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-22T14:30:00+01:00 2024-03-22T15:49:00+01:00
17:00 Možiček žebljiček Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-03-22T17:00:00+01:00
17:00 Kraljevski Artur (90', pustolovčina)) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-22T17:00:00+01:00 2024-03-22T19:00:00+01:00
17:00 18. Obletnica Avtonomne Tovarne Rog Tovarna Rog, Ljubljana 2024-03-22T17:00:00+01:00 2024-03-25T23:00:00+01:00
19:00 Hišni ansambel Avsenik Gostilna in restavracija Avsenik, Begunje na Gorenjskem 2024-03-22T19:00:00+01:00
19:00 Namišljeni (104', grozljivka) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-22T19:00:00+01:00 2024-03-22T21:00:00+01:00
19:30 MADAMA BUTTERFLY SNG Maribor: Dvorana Ondine Otta Klasinc..., Maribor 2024-03-22T19:30:00+01:00
19:30 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-22T19:30:00+01:00 2024-03-22T20:49:00+01:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 27. pripovedovalski festival: Svetlo čudo Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 Weekend Toretoure Vol.1: Macabre Demise / Athiria / Hailstone AGD Gustaf, Maribor, Maribor 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 Jazz Club Ljubljanski grad: Grafenauer Flamenko Project Ljubljanski grad, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 Macabre Demise / Athiria / Hailstone Koncertna Dvorana Gustaf, Maribor 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 Bartonova akademija Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00 2024-03-22T22:13:00+01:00
20:20 Bartonova akademija Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-18T20:20:00+01:00 2024-03-18T22:33:00+01:00
20:00 ZAJETI V IZVIRU: SLOVENSKI OTROCI LEBENSBORNA | projekcija + pogovor Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-18T20:00:00+01:00
20:00 27. pripovedovalski festival: Moja oma sanja Lehkico in vsak večer moli za nas, ki ne molimo nič Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-03-18T20:00:00+01:00
20:00 Spolna vzgoja II: Borba Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-03-18T20:00:00+01:00
20:00 26. Festival dokumentarnega filma: Obzornik 80 - Metka, Meki / Newsreel 80 – Metka, Meki Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-03-18T20:00:00+01:00
20:00 26. Festival dokumentarnega filma: Popolno zaupanje / Total Trust Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-18T20:00:00+01:00
19:30 Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-18T19:30:00+01:00
19:20 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-18T19:20:00+01:00 2024-03-18T20:45:00+01:00
19:00 Črepinje: brezdomstvo v stripu (Pogovor o stripu) Atrij ZRC SAZU, Ljubljana 2024-03-18T19:00:00+01:00
19:00 Pohorski bataljon Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-03-18T19:00:00+01:00
17:45 26. Festival dokumentarnega filma: Stekleničarji / Bottlemen Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-18T17:45:00+01:00
17:20 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-18T17:20:00+01:00 2024-03-18T18:45:00+01:00
17:00 26. Festival dokumentarnega filma: Naše telo / Our Body Kinodvor, Ljubljana 2024-03-18T17:00:00+01:00
16:30 26. Festival dokumentarnega filma: Mož v črnem / Man in Black Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-18T16:30:00+01:00
10:00 sLOLvenski klasiki v živo Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-18T10:00:00+01:00
20:20 26. Festival dokumentarnega filma: V vzvratnem ogledalu / In the Rearview Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T20:20:00+01:00
20:15 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T20:15:00+01:00 2024-03-17T21:40:00+01:00
20:00 27. pripovedovalski festival: Dekle, obljubljeno soncu Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T20:00:00+01:00
19:30 Johann Sebastian Bach: Pasijon po Janezu, BWV 245 Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00 2024-03-17T22:00:00+01:00
19:30 Johann Sebastian Bach: Pasijon po Janezu Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00 2024-03-17T22:00:00+01:00
19:30 Glasbena matica - J.S. Bach: Pasijon po Janezu, BWV 245 Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00
19:30 Iz(z)vrstni abonma: Johann Sebastian Bach - Pasijon po Janezu, BWV 245 Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00
19:00 Simfonični orkester Domžale-Kamnik: Dame harmonije Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-17T19:00:00+01:00
19:00 Kako seksati (91', drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-17T19:00:00+01:00 2024-03-17T20:30:00+01:00
19:00 Simfonični orkester Domžale - Kamnik, dir. Zoran Bičanin Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Domžale 2024-03-17T19:00:00+01:00
18:50 26. Festival dokumentarnega filma: Med revolucijama / Between Revolutions Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T18:50:00+01:00
18:00 26. Festival dokumentarnega filma: V deželi medvedov / In the Land of Bears Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-03-17T18:00:00+01:00
18:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T18:00:00+01:00 2024-03-17T19:25:00+01:00
17:00 26. Festival dokumentarnega filma: Ladja / The Ship Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T17:00:00+01:00
17:00 Kung Fu Panda 4 (94', sinhro, animirana akcijska pustolovščina) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-17T17:00:00+01:00 2024-03-17T18:00:00+01:00
16:45 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-17T16:45:00+01:00 2024-03-17T18:36:00+01:00
16:30 S knjigo v kino: pravljična urica Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-17T16:30:00+01:00 2024-03-17T17:00:00+01:00
16:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T16:10:00+01:00 2024-03-17T17:25:00+01:00
11:15 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T11:15:00+01:00 2024-03-17T12:30:00+01:00
11:00 26. Festival dokumentarnega filma: Neuvrščeni: Dosje Labudović / Non-Aligned: Scenes from the Labudovic Reels Kinodvor, Ljubljana 2024-03-17T11:00:00+01:00
11:00 Neuvrščeni: Dosje Labudović Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-17T11:00:00+01:00 2024-03-17T12:45:00+01:00
21:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T21:00:00+01:00 2024-03-16T22:51:00+01:00
21:00 26. Festival dokumentarnega filma: Stekleničarji / Bottlemen Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-16T21:00:00+01:00
20:00 Fabula 2024: Kapka Kassabova - Meja Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00
20:00 Fabulin literarni večer: Kapka Kassabova – Meja Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00 2024-03-16T22:00:00+01:00
20:00 Trula koalicija / Sereš / Rizična skupina / Dajneseri Trainstation SubArt, Kranj, Kranj 2024-03-16T20:00:00+01:00
20:00 Hania Rani: Ghosts Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00 2024-03-16T22:00:00+01:00
20:00 Spolna vzgoja II: Borba Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00
20:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00 2024-03-16T21:25:00+01:00
20:00 Stranger Vision / Dark Ages / Space Unicorn On Fire Koncertna Dvorana Gustaf, Maribor 2024-03-16T20:00:00+01:00
20:00 27. pripovedovalski festival: Živa voda Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00
20:00 Olje črne kumine Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00
19:00 Kako seksati (91', drama) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-16T19:00:00+01:00 2024-03-16T20:30:00+01:00
19:00 NAGRAJENEC OSKARJEV 2024 - OPPENHEIMER Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika 2024-03-16T19:00:00+01:00
19:00 26. Festival dokumentarnega filma: Duhovnica / Woman of God Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-03-16T19:00:00+01:00
18:45 Popolno zaupanje Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T18:45:00+01:00 2024-03-16T20:22:00+01:00
18:45 26. Festival dokumentarnega filma: Popolno zaupanje / Total Trust Kinodvor, Ljubljana 2024-03-16T18:45:00+01:00
18:30 26. Festival dokumentarnega filma: Neuvrščeni: Dosje Labudović / Non-Aligned: Scenes from the Labudovic Reels Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-16T18:30:00+01:00
17:45 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-16T17:45:00+01:00 2024-03-16T19:10:00+01:00
17:30 26. Festival dokumentarnega filma: Nika Autor (kratki filmi, 3. sklop) Slovenska kinoteka, Ljubljana 2024-03-16T17:30:00+01:00
17:00 Dežela nevarnih (110', akcija, triler) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-16T17:00:00+01:00 2024-03-16T19:00:00+01:00
16:45 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T16:45:00+01:00 2024-03-16T18:00:00+01:00
16:45 26. Festival dokumentarnega filma: Mladi in ambiciozni / The Driven Ones Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-16T16:45:00+01:00
14:45 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-16T14:45:00+01:00 2024-03-16T15:21:00+01:00
13:40 Anatomija padca Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T13:40:00+01:00 2024-03-16T16:11:00+01:00
11:30 Možnosti financiranja vašega sodelovanja v regiji Palača Cukrarna, Ljubljana 2024-03-16T11:30:00+01:00
11:30 Roza in Kamena škratinja Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T11:30:00+01:00 2024-03-16T12:45:00+01:00
11:00 SIM 3: Predstavitev skladatelja Lojzeta Lebiča in njegove skladbe Glasba Queenslanda Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-03-16T11:00:00+01:00
10:30 Kolikor jezikov znaš, toliko ljudi veljaš – Muca Copatarica Gledališče Koper, Koper 2024-03-16T10:30:00+01:00
10:00 Mizica, pogrni se - Pravce iz Benečije Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-16T10:00:00+01:00 2024-03-16T10:30:00+01:00