18:00 ŠILA prijateljska tekma: Gimnazija Kranj – Gimnazija Vič Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-04-19T18:00:00+02:00 2024-04-19T19:30:00+02:00
10:00 Cinemini: Letimo, letimo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T10:00:00+02:00 2024-04-20T10:31:00+02:00
10:00 Za petimi gorami Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-04-20T10:00:00+02:00 2024-04-20T11:00:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T11:30:00+02:00 2024-04-20T12:42:00+02:00
18:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-20T18:30:00+02:00 2024-04-20T19:55:00+02:00
11:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-21T11:30:00+02:00 2024-04-21T12:42:00+02:00
20:00 Impro liga: Obleka naredi človeka x Katarina Šavs Menza pri koritu, Ljubljana 2024-04-21T20:00:00+02:00 2024-04-21T21:30:00+02:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-21T20:00:00+02:00
19:00 SLG Celje: Juriš Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-04-22T19:00:00+02:00 2024-04-22T21:00:00+02:00
18:00 ŠILA ekshibicija Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-04-26T18:00:00+02:00 2024-04-26T19:30:00+02:00
10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-29T10:00:00+02:00 2024-04-29T11:12:00+02:00
10:00 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-30T10:00:00+02:00 2024-04-30T11:15:00+02:00
19:45 Po isti poti se ne vračaj Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-02T19:45:00+02:00 2024-05-02T21:15:00+02:00
10:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-03T10:00:00+02:00 2024-05-03T11:12:00+02:00
20:00 Grafenauer flamenco project feat. José Montaña Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-05-09T20:00:00+02:00 2024-05-09T22:00:00+02:00
20:30 SiTi za dobro musko: Nuška Drašček in Marko Hatlak SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-09T20:30:00+02:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-10T20:00:00+02:00
16:00 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-11T16:00:00+02:00 2024-05-11T17:37:00+02:00
20:00 Plesne zgodbe Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-05-17T20:00:00+02:00 2024-05-17T21:00:00+02:00
16:30 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-18T16:30:00+02:00 2024-05-18T18:07:00+02:00
19:30 Kje so mladi lutkarji? (BIFEST) Preddverje Velikega odra LGL, Ljubljana 2024-05-18T19:30:00+02:00
18:00 76. letna predstava AFS France Marolt z gosti: Diptih Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-05-19T18:00:00+02:00
19:30 Miet Warlop: Ena pesem Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-05-21T19:30:00+02:00 2024-05-21T22:00:00+02:00
16:30 Detektiv Tabo in primer nosoroga Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-25T16:30:00+02:00 2024-05-25T18:07:00+02:00
16:00 Do zmage in naprej Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-05-26T16:00:00+02:00 2024-05-26T17:10:00+02:00
20:00 Magdalena Reiter: Ponaredki, odtisi in drugi vdori Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-05-30T20:00:00+02:00 2024-05-30T21:00:00+02:00
00:00 SITI TEATER - DARILNA VSTOPNICA 2023/2024 SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-31T00:00:00+02:00
17:00 Spolna vzgoja II Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-05-31T17:00:00+02:00
19:30 Letni koncert Akademskega pevskega zbora Tone Tomšič Univerze v Ljubljani: Kontrasti strasti Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-06-01T19:30:00+02:00 2024-06-01T21:00:00+02:00
19:30 Staatstheater Mainz: VEZI DUŠ Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-06-09T19:30:00+02:00
19:30 tanzmainz / Sharon Eyal: Vezi duš (Soul Chain) Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-06-09T19:30:00+02:00 2024-06-09T22:00:00+02:00
20:00 Impro liga finale '24 Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-06-09T20:00:00+02:00 2024-06-09T22:00:00+02:00
20:00 HNK Ivana pl. Zajca Reka: Romeo in Julija Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-06-19T20:00:00+02:00 2024-06-19T22:00:00+02:00
10:00 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-08-30T10:00:00+02:00 2024-08-30T11:17:00+02:00
4 dni Mednarodni festival sodobne lutkovne umetnosti LUTKE Ljubljana 2024-09-25T00:00:00+02:00 2024-09-29T00:00:00+02:00
20:00 SiTi za dobro musko: Batista Cadillac SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-18T20:00:00+02:00
20:00 Antilopa crkne Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-04-17T20:00:00+02:00 2024-04-17T20:30:00+02:00
20:15 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-16T20:15:00+02:00 2024-04-16T21:40:00+02:00
20:00 Zločin na Kozjem otoku Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00
20:00 Atwoodovo padalo Slovensko mladinsko gledališče:Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00
20:00 Atwoodovo padalo (Literarni performans) Slovensko mladinsko gledališče, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-16T19:30:00+02:00
19:00 Napev Odsev in območno Maroltovo srečanje 2024 Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-04-16T19:00:00+02:00
20:00 Gruzijski nacionalni balet Sukišvili Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-04-15T20:00:00+02:00
19:00 Napev Odsev in območno Maroltovo srečanje 2024 Center kulture Španski borci, Ljubljana 2024-04-15T19:00:00+02:00
20:00 Impro liga: Poppins vs Marinara Menza pri koritu, Ljubljana 2024-04-14T20:00:00+02:00 2024-04-14T21:30:00+02:00
18:00 Letna predstava baletnega oddelka Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-04-14T18:00:00+02:00 2024-04-14T22:00:00+02:00
14:30 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-14T14:30:00+02:00 2024-04-14T15:42:00+02:00
11:30 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-14T11:30:00+02:00 2024-04-14T12:45:00+02:00
19:30 Slovenija šteje Slovensko mladinsko gledališče:Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-04-13T19:30:00+02:00
17:00 Resistance Puppetry - the documentary Šentjakobski oder LGL, Ljubljana 2024-04-13T17:00:00+02:00
17:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-13T17:00:00+02:00 2024-04-13T18:12:00+02:00
11:30 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-13T11:30:00+02:00 2024-04-13T12:45:00+02:00
10:00 To ni pika! Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-04-13T10:00:00+02:00 2024-04-13T10:30:00+02:00
00:00 SITI TEATER - Darilna vstopnica za otroške predstave 2023/24 SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-13T00:00:00+02:00
19:30 Kakor vam drago Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-12T19:30:00+02:00
19:00 Umetnost vojne / umetnost miru Slovensko mladinsko gledališče:Spodnja dvorana, Ljubljana 2024-04-12T19:00:00+02:00
18:00 ŠILA tekma, podaljški: Gimnazija Bežigrad 1 – Dijaški dom Ivana Cankarja – Gimnazjia Poljane 2 Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-04-12T18:00:00+02:00 2024-04-12T20:00:00+02:00
16:00 Umetnost vojne / umetnost miru Slovensko mladinsko gledališče:Spodnja dvorana, Ljubljana 2024-04-12T16:00:00+02:00
20:00 SITI TEATER - Abonma BigBand@SiTi 23/24 SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-11T20:00:00+02:00
20:00 Preživljati Čas Plesaje: Gibanje Afrodite Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-04-11T20:00:00+02:00
20:00 Arzenik in stare čipke Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-04-11T20:00:00+02:00
19:00 Umetnost vojne / umetnost miru Slovensko mladinsko gledališče:Spodnja dvorana, Ljubljana 2024-04-11T19:00:00+02:00
20:00 Preživljati Čas Plesaje: Gibanje Afrodite Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-04-10T20:00:00+02:00
18:00 Slovenija šteje Slovensko mladinsko gledališče:Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-04-10T18:00:00+02:00
20:00 Preživljati Čas Plesaje: Gibanje Afrodite Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-04-09T20:00:00+02:00
19:30 Slovenija šteje Slovensko mladinsko gledališče:Zgornja dvorana, Ljubljana 2024-04-09T19:30:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-09T19:30:00+02:00 2024-04-09T20:55:00+02:00
18:30 Letni nastop učencev oddelka za sodobni ples in plesnih pripravnic B: Animalia Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-09T18:30:00+02:00
19:30 Arzenik in stare čipke Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-04-08T19:30:00+02:00
19:30 Letni nastop učencev oddelka za sodobni ples in plesnih pripravnic B: Animalia Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-08T19:30:00+02:00
18:30 Letni nastop učencev oddelka za sodobni ples in plesnih pripravnic B: Animalia Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-08T18:30:00+02:00 2024-04-08T22:00:00+02:00
17:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-08T17:00:00+02:00 2024-04-08T18:25:00+02:00