13. nov. 2023

ponedeljek, 13. november 2023

9 dni

Ljubljana
5 dni

Maribor
11:00

Kinodvor, Ljubljana
15:00

Kinodvor, Ljubljana
15:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
15:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
15:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
15:10

Kino Bežigrad, Ljubljana
17:00

Predstavitev knjige »Je moje življenje gora? Natašino osupljivo življenje«

avla Doma II. slovenskega tabora Žalec, Žalec
17:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
17:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
17:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
17:15

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
18:00

LUD Literatura, Ljubljana
18:15

Kinodvor, Ljubljana
19:00

Predstavitev knjige »Peš po domačih krajih: popotni dnevniki 1934–1936«

Medobčinska splošna knjižnica Žalec, Žalec
19:00

Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
19:10

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:10

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
19:15

Slovenska kinoteka, Ljubljana
19:15

Kino Bežigrad, Ljubljana
20:00

Orto Bar, Ljubljana
20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
20:00

CUK Kino Šiška, Ljubljana
20:00

Prulček, Ljubljana
20:40

Kinodvor, Ljubljana
21:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
21:10

Slovenska kinoteka, Ljubljana
21:10

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
21:15

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana

V teku 13. nov. 2023

Ravno mimo

2 dni

Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana
5 dni

Maribor
5 dni

Ljubljana
7 dni

Cankarjev dom, Ljubljana
7 dni

Ljubljana
9 dni

Ljubljana
13 dni

Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec
18 dni

Baza slovenskih filmov - bsf.si
2 meseca

Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
2 meseca

Ljubljana
2 meseca

Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana
7 mesecev

Cankarjev dom, Ljubljana

Samo še...

eno leto

Celje

Napovedano

torek, 14. november 2023

11:00

Kinodvor, Ljubljana
14:00

Narodni dom Celje, Celje
15:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
15:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
15:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
15:00

Kinodvor, Ljubljana
15:30

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
16:50

Kino Bežigrad, Ljubljana
17:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
17:00

Kinodvor, Ljubljana
17:00

Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana
17:10

Slovenska kinoteka, Ljubljana
18:00

MC Kotlovnica, Kamnik
18:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
18:00

Kulturni dom Krško, Krško
18:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
18:15

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
19:00

Slovanska Knjižnica, Ljubljana
19:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
19:00

Cvetličarna, Ljubljana
19:10

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:15

Kino Bežigrad, Ljubljana
19:15

Kinodvor, Ljubljana
19:30

Narodni dom Celje, Celje
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:30

Delavski dom Trbovlje, Trbovlje
19:30

Slovenska filharmonija, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
19:30

Ljubljana, Slovenia, Ljubljana
20:00

Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana
20:00

Klub Channel Zero, Ljubljana
20:00

Gledališče Koper, Koper
20:00

Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Ljubljana
20:00

Prulček, Ljubljana
20:00

Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana
21:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
21:10

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
21:15

Kinodvor, Ljubljana
21:15

Slovenska kinoteka, Ljubljana
22:00

ŠTUK, Maribor

sreda, 15. november 2023

10:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
11:00

Kinodvor, Ljubljana
15:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
15:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
15:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
16:00

Kinodvor, Ljubljana
16:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
16:40

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
17:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
17:00

Veliki oder LGL, Ljubljana
17:20

Slovenska kinoteka, Ljubljana
18:00

Poslednji heroj (90', drama, komedija)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:00

MC Kotlovnica, Kamnik
18:20

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:00

Filmsko gledališče Idrija, Idrija
19:00

Kulturni center Mostovna, Solkan
19:00

Kinodvor, Ljubljana
19:10

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
19:30

Mestno gledališče Ptuj, Ptuj
19:30

Šentjakobsko Gledališče Ljubljana, Ljubljana
19:30

SNG Maribor, Maribor
19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:30

Kazinska dvorana Maribor, Maribor
19:45

Slovenska kinoteka, Ljubljana
20:00

Gala hala, Ljubljana
20:00

CUK Kino Šiška, Ljubljana
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
20:00

Prulček, Ljubljana
20:00

Klub Channel Zero, Ljubljana
20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
20:00

Center kulture Španski borci, Ljubljana
20:50

Kinodvor, Ljubljana
21:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
21:00

Mladinski klub Nade Žagar (MKNŽ), Ilirska Bistrica
21:10

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
21:30

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana

Arhiv

nedelja, 12. november 2023

21:30

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
21:10

Kino Bežigrad, Ljubljana
21:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
21:00

Kinodvor, Ljubljana
20:45

Slovenska kinoteka, Ljubljana
20:00

Impro liga: Arial black vs. Worcestershire omaka

Menza pri koritu, Ljubljana
20:00

Klub Channel Zero, Ljubljana
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
19:30

Slovenska filharmonija, Ljubljana
19:30

Slovenska filharmonija, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
19:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
18:40

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
18:40

Kinodvor, Ljubljana
18:40

Kino Bežigrad, Ljubljana
18:30

Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana
18:20

Slovenska kinoteka, Ljubljana
18:00

Šentjakobsko gledališče Ljubljana, Mala scena, Ljubljana
18:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
18:00

Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana
18:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
18:00

Cankarjev dom, Ljubljana
18:00

Oče in vojak (98', akcija, drama, zgodovinski)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:00

Mavka: Zaščitnica gozda (99', animirani družinski film)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:00

Čarobna prijateljstva (32' 6 animiranih zgodb, )

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:00

Evropski art kino dan

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
16:50

Kino Bežigrad, Ljubljana
16:40

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
16:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
16:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
16:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
16:00

Kinodvor, Ljubljana
15:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
15:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
14:45

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
11:00

Kinodvor, Ljubljana
10:30

Ljubljanski grad, Ljubljana
00:00

Klub Metulj, Bistrica ob Sotli

sobota, 11. november 2023

23:00

Cvetličarna, Ljubljana
22:00

Gala hala, Ljubljana
21:30

Kinodvor, Ljubljana
21:20

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
21:00

Kulturni center Mostovna, Solkan
21:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
20:50

Slovenska kinoteka, Ljubljana
20:30

Blunout, Domžale
20:30

Narodni dom Maribor, Maribor
20:00

Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana
20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
20:00

Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana
20:00

Orto Bar, Ljubljana
20:00

CUK Kino Šiška, Ljubljana
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
20:00
20:00

Prulček, Ljubljana
19:20

Kinodvor, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
19:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
19:00

Center kulture Španski borci, Ljubljana
19:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
19:00

Klub Channel Zero, Ljubljana
18:45

Morilci cvetne lune (206', zgodovinska kriminalna drama)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
18:30

Kino Bežigrad, Ljubljana
18:30

Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana
18:15

Slovenska kinoteka, Ljubljana
17:20

Kinodvor, Ljubljana
17:02

Troli 3 (90', SINHRO, animirana pustolovska komedija)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:00

Slovensko ljudsko gledališče Celje, Celje
17:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
17:00

Nastop plesne šole Kattan

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:00

Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana
17:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
17:00

Oder pod zvezdami LGL, Ljubljana
17:00

SLG Celje, Celje
16:45

Kino Bežigrad, Ljubljana
16:40

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
16:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
15:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
15:00

Kinodvor, Ljubljana
15:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
14:50

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
11:00

Kinodvor, Ljubljana
11:00

Oder pod zvezdami LGL, Ljubljana
11:00
11:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
11:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
11:00

Mini Teater, Ljubljana
11:00

Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka
10:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
10:00

SLG Celje, Celje
10:00

Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana
10:00

Slovensko ljudsko gledališče Celje, Celje
00:00

Klub Metulj, Bistrica ob Sotli
15 dni

Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec