21. nov. 2023

torek, 21. november 2023

09:00

Dom kulture Ljutomer, Ljutomer
10:30

Dom kulture Ljutomer, Ljutomer
17:00

Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana
18:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
18:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
18:00

Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:00

Kulturni center Delavski dom Zagorje, Zagorje ob Savi
19:00

Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
19:00
19:00

Cankarjev dom, Ljubljana
19:00

Oder pod zvezdami LGL, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:30

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:30

Dom kulture Kamnik, Kamnik
19:30

Avditorij Portorož, Portorož
19:30
20:00

Cvetličarna, Ljubljana
20:00

Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Domžale
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
20:00

SNG Maribor, Maribor
20:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto
20:00

Mestni muzej Ljubljana, Ljubljana
20:00

Festivalna dvorana, Ljubljana
21:00

ŠTUK, Maribor
21:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
21:00

ŠTUK, Maribor

V teku 21. nov. 2023

Ravno mimo

en dan

Ljubljana
5 dni

Koroška galerija likovnih umetnosti, Slovenj Gradec
10 dni

Baza slovenskih filmov - bsf.si
10 dni

Nova Gorica
2 meseca

Cankarjev dom, Mala galerija, Ljubljana
2 meseca

Ljubljana
2 meseca

Cankarjev dom, prvo preddverje, Ljubljana
7 mesecev

Cankarjev dom, Ljubljana

Samo še...

eno leto

Celje

Napovedano

sreda, 22. november 2023

10:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
12:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto
17:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
17:00

Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana
17:00

Oder pod zvezdami LGL, Ljubljana
17:30
18:00

Loški muzej Škofja Loka, Škofja Loka
18:00

Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana
18:00

MC Kotlovnica, Kamnik
19:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:30

Šentjakobsko Gledališče Ljubljana, Ljubljana
19:30

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:30
20:00

Prulček, Ljubljana
20:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto
20:00

Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Domžale
20:00

Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana
21:00

Tovarna Rog, Ljubljana
21:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana

četrtek, 23. november 2023

00:00

Slovenska filharmonija, Ljubljana
00:00

Kosovelov dom Sežana, Sežana
09:00

Cankarjev dom, Ljubljana
09:30

Oder pod zvezdami LGL, Ljubljana
10:30

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana
17:00

Veliki oder LGL, Ljubljana
18:00

Tanzanija, Ruanda – Gorile v megli

Občinska knjižnica Polzela, Polzela
18:00

FILMSKI ABONMA: Varuhi formule (120', triler, zgodovinska drama)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
19:00
19:00

OSMO/ZA, Ljubljana
19:00

Kulturni center Rogaška Slatina, Rogaška Slatina
19:00

Filmsko gledališče Idrija, Idrija
19:30

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:30

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
19:30

Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana
19:30

Šentjakobsko Gledališče Ljubljana, Ljubljana
19:30
20:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto
20:00

Avditorij Portorož, Portorož
20:00

KMKC Kompleks, Ravne na Koroškem
20:00

Orto Bar, Ljubljana
20:00

Mini Teater, Ljubljana
20:00

Klub Channel Zero, Ljubljana
20:00

MG+MSUM, Ljubljana
20:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
20:00

Prulček, Ljubljana
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
20:30

Blunout, Domžale
21:00

Tovarna Rog, Ljubljana

petek, 24. november 2023

6 dni

Impro liga 30 let

Menza pri koritu, Ljubljana
00:00

Kosovelov dom Sežana, Sežana
2 dni

Piran
2 dni

Krško
8 dni

Ljubljana
10:00

Stara mestna elektrarna:Sindikalna dvorana, Ljubljana
11:00
16:00

OSMO/ZA, Ljubljana
17:00

Operativec (109', akcijska komedija)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
19:00

Igre lakote: Balada o pticah pevkah in kačah (157', akcijska drama)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
19:00

Gledališče Park, Murska Sobota
19:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
19:00

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:30

Kulturni center Janeza Trdine, Novo mesto
19:30

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
20:00

Prulček, Ljubljana
20:00

ŠTUK, Maribor
20:00

Swenak klub Idrija, Idrija
20:00

Ljubljanski grad, Ljubljana
20:00

MC Kotlovnica, Kamnik
20:00

Narodni dom Maribor, Maribor
20:00

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
20:00

Cvetličarna, Ljubljana
20:00

Cankarjev dom, Ljubljana
20:00

Jalla Jalla, Ljubljana
20:00

Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana
20:00

Gledališče Koper, Koper
20:00

Koncertna Dvorana Gustaf, Maribor
20:00

Orto Bar, Ljubljana
20:30

Vetrinjski dvor, Maribor
21:00

Mladinski klub Nade Žagar (MKNŽ), Ilirska Bistrica
21:00

ŠTUK, Maribor
21:00

Gala hala, Ljubljana
21:00

Palača Cukrarna, Ljubljana
21:30

Klub Gromka, Ljubljana
23:00

Klub Channel Zero, Ljubljana

Arhiv

ponedeljek, 20. november 2023

20:00

Anton Podbevšek Teater, Novo mesto
20:00

Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
20:00

Mestni muzej Ljubljana, Ljubljana
20:00

Kosovelov dom Sežana, Sežana
20:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
19:30

Kongresni trg, Ljubljana
19:30

Slovenija
19:30

Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:00

Oder pod zvezdami LGL, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana
18:00

Narodni dom Maribor, Maribor
18:00

Dvorana Union, Maribor, Maribor
18:00
18:00

Unionska dvorana, Maribor
17:00

MC Kotlovnica, Kamnik
17:00

ŠTUK, Maribor
17:00

SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana
11:00

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
11:00

Dom kulture Ljutomer, Ljutomer
00:00

Cankarjev dom, Ljubljana

nedelja, 19. november 2023

21:20

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
21:15

Slovenska kinoteka, Ljubljana
21:10

Kino Bežigrad, Ljubljana
21:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
20:40

Kinodvor, Ljubljana
20:00

MC Kotlovnica, Kamnik
20:00

Mestni muzej Ljubljana, Ljubljana
19:30

Slovenska filharmonija, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:30

Slovenija
19:30

Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
19:15

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:00

Vodnikova domačija, Ljubljana
19:00

Pero (98', dokumentarni film)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
19:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
19:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
19:00

Kulturni center Janeza Trdine, Novo mesto
19:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
18:10

Kinodvor, Ljubljana
17:10

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
17:02

Mavka: Zaščitnica gozda (99', animirani družinski film)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
17:00

Nastop plesne šole Kattan

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:00

Kinodvor, Ljubljana
17:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
17:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
16:50

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
15:00

Kinodvor, Ljubljana
15:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
15:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
15:00

Slovenska kinoteka, Ljubljana
14:45

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
11:00

Kinodvor, Ljubljana
11:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana

sobota, 18. november 2023

23:00

Cvetličarna, Ljubljana
23:00

Orto Bar, Ljubljana
23:00

Klub Channel Zero, Ljubljana
21:15

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
21:15

Kinodvor, Ljubljana
21:10

Slovenska kinoteka, Ljubljana
21:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
20:30

Blunout, Domžale
20:00

Cankarjev dom, Ljubljana
20:00

Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana
20:00

Dvorana Stožice, Ljubljana
20:00

Delavski dom Trbovlje, Trbovlje
20:00

Orto Bar, Ljubljana
20:00

Gala hala, Ljubljana
20:00

Prulček, Ljubljana
20:00

MC Kotlovnica, Kamnik
20:00

Športna dvorana Marof, Novo mesto
20:00

Koncertna Dvorana Gustaf, Maribor
20:00

Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana
19:30

Dom kulture Kamnik, Kamnik
19:30

Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
19:30
19:30

Slovenija
19:30

SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana
19:30

Cankarjev dom, Ljubljana
19:15

Slovenska kinoteka, Ljubljana
19:10

Kino Bežigrad, Ljubljana
19:00

Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana
19:00

Kinodvor, Ljubljana
19:00

Govori z mano (95', grozljivka, srhljivka, triler)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
19:00

Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika
19:00

Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana
19:00

Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur
17:20

Kinodvor, Ljubljana
17:00

Veliki oder LGL, Ljubljana
17:00

Odpuljeni denar (104', biog.kom.drama)

Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje
17:00

Kino Bežigrad, Ljubljana
16:50

Slovenska kinoteka, Ljubljana