00:00 Dejan Vunjak in Brendijeve barabe Gledališče Toneta Čufarja Jesenice, Jesenice 2024-03-29T00:00:00+01:00
19:30 Filharmonični klasični koncerti 4: Za post Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-29T19:30:00+01:00 2024-03-29T21:00:00+01:00
19:30 Faust Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-29T19:30:00+01:00
20:00 Sonica, preddogodek: Marc Vilanova – Cascade Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana 2024-03-29T20:00:00+01:00
20:00 Jazz Club Ljubljanski grad: Leopold I. in Drügi Ljubljanski grad, Ljubljana 2024-03-29T20:00:00+01:00
21:00 AKA Neomi Kmkc Kompleks in JazzRavne, Ravne na Koroškem, Ravne na Koroškem 2024-03-29T21:00:00+01:00
21:30 Penitenziagite / Guattari / Relentless Youth Kulturni center Mostovna, Solkan 2024-03-29T21:30:00+01:00
22:00 Techno Pleasure w/ Obscur, Borisha, Felkee, Veztax vs lilson Trainstation SubArt, Kranj, Kranj 2024-03-29T22:00:00+01:00
22:00 Denis & Denis / Italostboys Mladinski center Dravinjske doline, prireditvena dvorana MC Patriot, Slovenske Konjice 2024-03-29T22:00:00+01:00
23:00 K4 invites Picnic artists: JOA (Jos & Loa Szala) & Pelle Lok4cija, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-29T23:00:00+01:00
17:30 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T17:30:00+01:00 2024-03-30T19:21:00+01:00
19:30 Faust Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-30T19:30:00+01:00
23:00 Sacred Industry x Publika: Annihilation II Publika Bar Klub, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-30T23:00:00+01:00
11:30 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-31T11:30:00+02:00 2024-03-31T12:45:00+02:00
17:02 Noetova barka: Glasbena pustolovščina (84', sinhro, animiran pustolovski glasbeni,) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-31T17:02:00+02:00 2024-03-31T18:32:00+02:00
19:00 Srečno naključje Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-31T19:00:00+02:00 2024-03-31T20:36:00+02:00
15:00 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-01T15:00:00+02:00 2024-04-01T16:15:00+02:00
20:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-01T20:00:00+02:00 2024-04-01T21:51:00+02:00
18:30 Jesensko listje Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-02T18:30:00+02:00 2024-04-02T19:51:00+02:00
19:00 Orfejeva Lira: Boris Magdalenc in Samo Kutin Orfejev salon, Opera Ljubljana 2024-04-02T19:00:00+02:00
20:00 Elliott Sharp & Saadet Türköz Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-04-02T20:00:00+02:00 2024-04-02T22:00:00+02:00
19:00 Mladi virtuozi: Ana Mir - rog, Godalni kvartet Opifex Viteška dvorana, Križanke, Ljubljana 2024-04-04T19:00:00+02:00
19:30 SMS 5: Za vse po vrsti Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-04-04T19:30:00+02:00 2024-04-04T22:00:00+02:00
20:00 Grajske harmonije 2024: Samospevi primorskih skladateljev Grad Kromberk, Nova Gorica 2024-04-04T20:00:00+02:00
20:00 SiTi za dobro musko: Krajnčan brothers SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-04T20:00:00+02:00
00:00 Dejan Vunjak in Brendijeve barabe Kulturni center Primoža Trubarja, Šentjernej 2024-04-05T00:00:00+02:00
18:00 Drobtine iz mišje doline Sodni stolp, Pristan 8, 2000 Maribor, Maribor 2024-04-05T18:00:00+02:00
18:30 Ektomorf / Tag my Heart / Inmate / The Broken Horizon c Pekarna, Maribor 2024-04-05T18:30:00+02:00
23:00 SOLVD w/ SIT (Cristi Cons b2b Vlad Caia) Lok4cija, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-05T23:00:00+02:00
en dan Državno tekmovanje mladinskih zborov 2024 Celje 2024-04-06T00:00:00+02:00 2024-04-07T00:00:00+02:00
15:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-06T15:00:00+02:00 2024-04-06T16:12:00+02:00
17:02 Noetova barka: Glasbena pustolovščina (84', sinhro, animiran pustolovski glasbeni,) Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-06T17:02:00+02:00 2024-04-06T18:32:00+02:00
19:00 Abonma Grande: PO UG Konservatorija Maribor Avditorij Portorož, Portorož 2024-04-06T19:00:00+02:00
19:00 NE TI MENI ALICE (Once Again) Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-04-06T19:00:00+02:00
20:00 The Gatherers / Caicedo, Trilla & Drašler Glasbena šola Cerkno, Cerkno 2024-04-06T20:00:00+02:00
21:00 Prison Affair / Dezinformacije Mladinski klub Nade Žagar (MKNŽ), Ilirska Bistrica 2024-04-06T21:00:00+02:00
23:00 Project: Publika w/ AnDe Trois Publika Bar Klub, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-06T23:00:00+02:00
20:00 Kadilnica of Death: Glista / Protype 5 / Black Camo Menza pri koritu, Ljubljana 2024-03-28T20:00:00+01:00
20:00 Piano Day: Manca Udovič, Blaž Avsenik in Sašo Vollmaier CUK Kino Šiška, Ljubljana 2024-03-28T20:00:00+01:00
19:30 FKK 4: Za post Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-28T19:30:00+01:00 2024-03-28T22:00:00+01:00
19:30 Filharmonični klasični koncerti 4: Za post Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-28T19:30:00+01:00 2024-03-28T21:00:00+01:00
19:30 Abonma Amabile: David Kocijan, saksofon in Lovorka Nemeš Dular, klavir Pokrajinski muzej Koper, Koper 2024-03-28T19:30:00+01:00
19:00 Cene Resnik Double Drums Quartet Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-03-28T19:00:00+01:00
19:00 6. obletnica od otvoritve Kluba Štala: Lê Quan Ninh / Massimo De Mattia in Gal Furlan duo Klub Štala, Lokavec, Ajdovščina 2024-03-28T19:00:00+01:00
19:00 Andrej Šifrer in njegovi Volklovi Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-03-28T19:00:00+01:00
17:00 Diči, diča! - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-28T17:00:00+01:00 2024-03-28T17:30:00+01:00
11:00 Faust Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-28T11:00:00+01:00
20:00 Non-Aligned Sessions: Chris Pitsiokos solo Klub Metulj, Bistrica ob Sotli 2024-03-27T20:00:00+01:00
19:30 Stefanija Udicki, violina & Lara Korenjak, klarinet Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-27T19:30:00+01:00 2024-03-27T22:00:00+01:00
19:30 Mladi mladim: Stefanija Udicki, violina & Lara Koranjak, klarinet Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-27T19:30:00+01:00
18:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-27T18:00:00+01:00 2024-03-27T19:51:00+01:00
17:00 Rumena pika na nebu - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-27T17:00:00+01:00 2024-03-27T17:30:00+01:00
20:00 Space of Variations / Evermorphing / Once was Never Menza pri koritu, Ljubljana 2024-03-26T20:00:00+01:00
19:30 Ann O'Aro Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-26T19:30:00+01:00 2024-03-26T22:00:00+01:00
19:30 Koncert APZ Maribor z dekliškim pevskim zborom Mädchenchoir iz Hamburga Maribor 2024-03-26T19:30:00+01:00 2024-03-26T21:00:00+01:00
20:00 Impro liga: Minion vs Kechup Menza pri koritu, Ljubljana 2024-03-24T20:00:00+01:00 2024-03-24T21:30:00+01:00
19:30 Pretežno vokalni cikel 5: Za razmislek Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-03-24T19:30:00+01:00 2024-03-24T21:00:00+01:00
18:00 Pihalni orkester Krka in Otto M. Schwarz Kulturni center Janeza Trdine, Novo mesto 2024-03-24T18:00:00+01:00
13:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-24T13:10:00+01:00 2024-03-24T14:25:00+01:00
22:00 Tehnologika pres Underground Reality III Publika Bar Klub, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-23T22:00:00+01:00
21:00 Blank Out / The Devil's Rejects / Patsy Cline / Lidské Zdroje Klub Gromka, Ljubljana 2024-03-23T21:00:00+01:00
20:00 Dickless Tracy / Degress / Divine Inferus Kulturni dom, Železniki, Železniki 2024-03-23T20:00:00+01:00
20:00 Perpetuum Jazzile z gostjo Nino Pušlar Športna dvorana Srednje šole Krško, Krško 2024-03-23T20:00:00+01:00
19:30 Koncert Prifarskih muzikantov Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-03-23T19:30:00+01:00
18:00 Dežela smehljaja/Miši v operni hiši SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00
18:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00 2024-03-23T19:51:00+01:00
18:00 Franz Lehár / Alojz Ajdič: Dežela smehljaja / Miši v operni hiši SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00
16:00 Pravce iz Benečije - Kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-23T16:00:00+01:00 2024-03-23T17:00:00+01:00