4 dni Hišni kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T00:00:00+01:00 2024-03-23T00:00:00+01:00
17:30 Globus Hystericus - Kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T17:30:00+01:00 2024-03-19T18:00:00+01:00
20:30 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-19T20:30:00+01:00 2024-03-19T21:49:00+01:00
20:30 26. Festival dokumentarnega filma: Zajeti v izviru - Slovenski otroci Lebensborna / Snatched From the Source Kinodvor, Ljubljana 2024-03-19T20:30:00+01:00
4 dni Hišni kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T00:00:00+01:00 2024-03-23T00:00:00+01:00
19:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00 2024-03-21T20:19:00+01:00
20:50 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-21T20:50:00+01:00 2024-03-21T22:09:00+01:00
14:30 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-22T14:30:00+01:00 2024-03-22T15:49:00+01:00
19:30 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-22T19:30:00+01:00 2024-03-22T20:49:00+01:00
15:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-23T15:00:00+01:00 2024-03-23T16:19:00+01:00
16:00 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-23T16:00:00+01:00 2024-03-23T17:17:00+01:00
17:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-23T17:00:00+01:00 2024-03-23T18:19:00+01:00
11:30 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-24T11:30:00+01:00 2024-03-24T12:06:00+01:00
13:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-24T13:10:00+01:00 2024-03-24T14:25:00+01:00
15:30 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-24T15:30:00+01:00 2024-03-24T16:49:00+01:00
20:30 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-24T20:30:00+01:00 2024-03-24T21:49:00+01:00
16:00 Anatomija padca Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-25T16:00:00+01:00 2024-03-25T18:31:00+01:00
18:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-25T18:00:00+01:00 2024-03-25T19:19:00+01:00
17:00 Zajeti v izviru – Slovenski otroci Lebensborna Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-27T17:00:00+01:00 2024-03-27T18:19:00+01:00
17:00 Rumena pika na nebu - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-27T17:00:00+01:00 2024-03-27T17:30:00+01:00
17:00 Diči, diča! - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-28T17:00:00+01:00 2024-03-28T17:30:00+01:00
17:00 Bajke za malu djecu: Amer Hajdarpašić 4+ Knjižnica Bežigrad, Ljubljana 2024-03-28T17:00:00+01:00
10:00 RITMIČNO-ŠKATLASTE PRAVLJICE | otroški abonma SOBOTNA MATINEJA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-30T10:00:00+01:00
11:30 Jaz in moj muc Ru Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T11:30:00+01:00 2024-03-30T12:53:00+01:00
15:00 Toni, Staša in čarobna luč Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T15:00:00+01:00 2024-03-30T16:22:00+01:00
14:50 Dekliška druščina Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-31T14:50:00+02:00 2024-03-31T16:28:00+02:00
18:00 ZAJETI V IZVIRU: SLOVENSKI OTROCI LEBENSBORNA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-31T18:00:00+02:00
14:00 Preprosto super Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-01T14:00:00+02:00 2024-04-01T15:16:00+02:00
15:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-06T15:00:00+02:00 2024-04-06T16:12:00+02:00
10:00 Cinemini: Letimo, letimo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T10:00:00+02:00 2024-04-20T10:31:00+02:00
00:00 SITI TEATER - Darilna vstopnica za otroške predstave 2023/24 SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-05-31T00:00:00+02:00
10:30 Šola zmajeslovja, paket treh vodenih ogledov Ljubljanski grad, Ljubljana 2024-09-15T10:30:00+02:00
10:30 Šola zmajeslovja, Prerokba o pogubi zmajev Ljubljanski grad, Ljubljana 2024-10-13T10:30:00+02:00
20:00 ZAJETI V IZVIRU: SLOVENSKI OTROCI LEBENSBORNA | projekcija + pogovor Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-18T20:00:00+01:00
16:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T16:10:00+01:00 2024-03-17T17:25:00+01:00
11:15 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T11:15:00+01:00 2024-03-17T12:30:00+01:00
16:45 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T16:45:00+01:00 2024-03-16T18:00:00+01:00
14:45 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-16T14:45:00+01:00 2024-03-16T15:21:00+01:00
13:40 Anatomija padca Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T13:40:00+01:00 2024-03-16T16:11:00+01:00
11:30 Roza in Kamena škratinja Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T11:30:00+01:00 2024-03-16T12:45:00+01:00
10:00 Mizica, pogrni se - Pravce iz Benečije Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-16T10:00:00+01:00 2024-03-16T10:30:00+01:00
19:30 26. Festival dokumentarnega filma: Zajeti v izviru - Slovenski otroci Lebensborna / Snatched From the Source Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-13T19:30:00+01:00
17:00 Nataša Konc Lorenzutti: Jutri bom siten kot pes (Predstavitev knjige) Knjižnica Otona Župančiča, Ljubljana 2024-03-13T17:00:00+01:00
20:00 Festival Fabula / Milena Marković: Otroci (Literarni večer) Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-10T20:00:00+01:00
20:00 Fabula 2024: Milena Marković - Otroci Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-10T20:00:00+01:00
20:00 Fabulin literarni večer: Milena Marković – Otroci Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-10T20:00:00+01:00 2024-03-10T22:00:00+01:00
15:15 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-10T15:15:00+01:00 2024-03-10T16:30:00+01:00
11:30 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-10T11:30:00+01:00 2024-03-10T12:06:00+01:00
17:00 Metuljček in Metuljčica Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-09T17:00:00+01:00 2024-03-09T17:30:00+01:00
16:20 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-09T16:20:00+01:00 2024-03-09T17:35:00+01:00
14:15 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-09T14:15:00+01:00 2024-03-09T14:51:00+01:00
11:30 Šola čarobnih živali 2 Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-09T11:30:00+01:00 2024-03-09T13:13:00+01:00
11:00 Maša in medved - Medvedja simfonija Ljudski dom Šentvid, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-09T11:00:00+01:00
15:10 Anatomija padca Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-08T15:10:00+01:00 2024-03-08T17:41:00+01:00
15:15 Anatomija padca Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-04T15:15:00+01:00 2024-03-04T17:46:00+01:00
15:15 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-03T15:15:00+01:00 2024-03-03T16:30:00+01:00
11:30 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-03T11:30:00+01:00 2024-03-03T12:45:00+01:00
16:00 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-02T16:00:00+01:00 2024-03-02T17:15:00+01:00
11:30 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-02T11:30:00+01:00 2024-03-02T12:47:00+01:00
10:00 Glava dol - noge gor! - razprodano Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-02T10:00:00+01:00 2024-03-02T11:00:00+01:00
10:00 BIBAMICA NA KONCERTU | Sobotna otroška matineja Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-02T10:00:00+01:00
17:00 Amer Hajdarpašić: Bajke za malu djecu 4+ Knjižnica Bežigrad, Ljubljana 2024-02-29T17:00:00+01:00
15:15 Pretekla življenja Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-27T15:15:00+01:00 2024-02-27T17:00:00+01:00
14:00 Šola čarobnih živali 2 Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-25T14:00:00+01:00 2024-02-25T15:43:00+01:00
11:30 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-02-25T11:30:00+01:00 2024-02-25T12:47:00+01:00
17:00 Muca Copatarica - razprodano Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-02-24T17:00:00+01:00 2024-02-24T17:30:00+01:00
16:30 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-24T16:30:00+01:00 2024-02-24T17:06:00+01:00
15:00 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-02-24T15:00:00+01:00 2024-02-24T16:17:00+01:00
13:30 Anatomija padca Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-24T13:30:00+01:00 2024-02-24T16:01:00+01:00
11:15 Šola čarobnih živali 2 Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-24T11:15:00+01:00 2024-02-24T12:58:00+01:00
10:00 Katja Gorečan: Vizualna poezija 9+ (Predavanje za mlade) Knjižnica Prežihov Voranc, Ljubljana 2024-02-23T10:00:00+01:00
10:00 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-23T10:00:00+01:00 2024-02-23T11:17:00+01:00
10:00 Roza in Kamena škratinja Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-22T10:00:00+01:00 2024-02-22T11:15:00+01:00
10:00 Katja Gorečan: Vizualna poezija 9+ (Predavanje za mlade) Knjižnica Šiška, Ljubljana 2024-02-21T10:00:00+01:00
10:00 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-21T10:00:00+01:00 2024-02-21T10:36:00+01:00
19:00 Škodljivi učinki pametnega telefona na otroka – se jih starši zavedamo? Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-02-20T19:00:00+01:00 2024-02-20T21:00:00+01:00
10:00 Šola čarobnih živali 2 Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-20T10:00:00+01:00 2024-02-20T11:43:00+01:00
10:00 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-19T10:00:00+01:00 2024-02-19T11:17:00+01:00
17:00 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-02-18T17:00:00+01:00 2024-02-18T17:36:00+01:00
15:00 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-02-18T15:00:00+01:00 2024-02-18T15:36:00+01:00
14:30 Šola čarobnih živali 2 Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-18T14:30:00+01:00 2024-02-18T16:13:00+01:00
11:30 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-02-18T11:30:00+01:00 2024-02-18T12:47:00+01:00
17:10 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-17T17:10:00+01:00 2024-02-17T17:46:00+01:00
17:00 Sneguljčica Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-02-17T17:00:00+01:00 2024-02-17T17:30:00+01:00
15:00 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-02-17T15:00:00+01:00 2024-02-17T16:17:00+01:00
11:15 Šola čarobnih živali 2 Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-17T11:15:00+01:00 2024-02-17T12:58:00+01:00
10:00 Po zgodbi Toneta Pavčka: JURI MURI V AFRIKI PLEŠE | otroški abonma SOBOTNA MATINEJA Tomčeva dvorana, Domžale 2024-02-17T10:00:00+01:00
14:30 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-02-11T14:30:00+01:00 2024-02-11T15:06:00+01:00
14:00 Šola čarobnih živali 2 Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-02-11T14:00:00+01:00 2024-02-11T15:43:00+01:00
11:30 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-02-11T11:30:00+01:00 2024-02-11T12:47:00+01:00