Napovedano

četrtek, 22. junij 2017

18:00
Knjižnica Miklova hiša, Ribnica

18:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

20:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

petek, 23. junij 2017

sobota, 24. junij 2017

10:00
Pokrajinski muzej Celje, Celje

10:00
Layerjeva hiša, Kranj

nedelja, 25. junij 2017

07:00
Urban Roof, Ljubljana

08:00
Europark Maribor, Maribor

10:00
Kobilarna Lipica, Lipica

11:00
Europark Maribor, Maribor

11:00
MAO | Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Ljubljana

ponedeljek, 26. junij 2017

08:00
Narodna galerija, Ljubljana

09:00
Fotoklub Maribor, Maribor

10:00
Narodni muzej Slovenije – Metelkova, Ljubljana

torek, 27. junij 2017

17:00
Goriška knjižnica Franceta Bevka, Nova Gorica

18:00
Prebold

V teku

Samo še en mesec

Samo še...

2 meseca
Cankarjev dom, Galerija CD, Ljubljana

Arhiv

sreda, 21. junij 2017

19:30
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

19:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

19:00
Pritličje, Ljubljana

torek, 20. junij 2017

17:00
RogLab, Ljubljana

ponedeljek, 19. junij 2017

20:30
Klub Gromka, Ljubljana

18:00
Lutkovno gledališče Ljubljana, Ljubljana

17:00
Mestna knjižnica Izola, Izola

nedelja, 18. junij 2017

21:00
Križanke, Ljubljana

17:00
Grad Kromberk, Nova Gorica

16:30
Kinodvor, Ljubljana

15:00
Kinodvor, Ljubljana

10:00
Kazina Svet Plesa, Ljubljana

sobota, 17. junij 2017

19:30
Dom kulture Kamnik, Kamnik

19:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

18:00
Železniški muzej Slovenskih železnic, Ljubljana

18:00
Muzej narodne osvoboditve Maribor, Maribor

18:00
Narodni muzej Slovenije, Ljubljana

18:00
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana

18:00
Trubarjeva domačija, Velike Lašče

18:00
Koper

18:00
Tehniški muzej Slovenije, Borovnica

18:00
MAO | Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Ljubljana

18:00
Galerija Miha Maleš, Kamnik

18:00
Slovenski gledališki inštitut, Ljubljana

18:00
Dolenjski muzej Novo mesto, Novo mesto

18:00
Narodna galerija, Ljubljana

17:00
Kinodvor, Ljubljana

17:00
Dom kulture Kamnik, Kamnik

16:30
Kinodvor, Ljubljana

14:00
Muzej slovenskih filmskih igralcev, Divača

10:00
RAMPA Laboratorij, Ljubljana

10:00
Layerjeva hiša, Kranj

08:00
ŠMOCL, Laško