11:00 Faust Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-28T11:00:00+01:00
16:00 Spolna vzgoja II: Diagnoza + Consentire + Zmožnost + Igre + Borba Slovensko mladinsko gledališče:Nova pošta, Ljubljana 2024-03-28T16:00:00+01:00
17:00 Diči, diča! - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-28T17:00:00+01:00 2024-03-28T17:30:00+01:00
17:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-28T17:30:00+01:00 2024-03-28T18:55:00+01:00
18:00 Utesnjenost in ogroženost, Matjaž Zupančič v Mali Drami SNG Drama - Drama Kavarna, Ljubljana 2024-03-28T18:00:00+01:00
20:00 Zločin na Kozjem otoku Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-03-28T20:00:00+01:00
17:00 Bralne uprizoritve 10-minutnih dramskih besedil študentov AGRFT Stolp Škrlovec, Kranj 2024-03-29T17:00:00+01:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-29T19:30:00+01:00 2024-03-29T20:55:00+01:00
19:30 Faust Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-29T19:30:00+01:00
20:00 Pesem ptic v drevesnih krošnjah Gledališče Koper:Velika dvorana, Koper 2024-03-29T20:00:00+01:00
20:00 Zločin na Kozjem otoku Mestno gledališče ljubljansko, Mala scena, Ljubljana 2024-03-29T20:00:00+01:00
11:30 Jaz in moj muc Ru Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T11:30:00+01:00 2024-03-30T12:53:00+01:00
15:00 Toni, Staša in čarobna luč Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-30T15:00:00+01:00 2024-03-30T16:22:00+01:00
17:00 Opus 1 – plesna miniatura 2024 Slovensko ljudsko gledališče Celje, Celje 2024-03-30T17:00:00+01:00
19:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-30T19:00:00+01:00 2024-03-30T20:25:00+01:00
11:30 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-31T11:30:00+02:00 2024-03-31T12:45:00+02:00
14:50 Dekliška druščina Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-31T14:50:00+02:00 2024-03-31T16:28:00+02:00
15:30 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-31T15:30:00+02:00 2024-03-31T16:06:00+02:00
17:00 Nastop plesne šole Kattan Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-31T17:00:00+02:00 2024-03-31T17:02:00+02:00
20:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-31T20:00:00+02:00 2024-03-31T21:25:00+02:00
14:00 Preprosto super Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-01T14:00:00+02:00 2024-04-01T15:16:00+02:00
15:00 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-01T15:00:00+02:00 2024-04-01T16:15:00+02:00
17:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-01T17:00:00+02:00 2024-04-01T18:25:00+02:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-02T19:30:00+02:00 2024-04-02T20:55:00+02:00
16:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-04-03T16:30:00+02:00 2024-04-03T17:55:00+02:00
20:00 SiTi za dobro musko: Krajnčan brothers SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-04T20:00:00+02:00
17:00 Drobtine iz mišje doline Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-05T17:00:00+02:00
10:00 Drobtine iz mišje doline Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-06T10:00:00+02:00
15:00 Dunja in princesa iz Alepa Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-06T15:00:00+02:00 2024-04-06T16:12:00+02:00
17:00 Nastop plesne šole Kattan Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-04-06T17:00:00+02:00 2024-04-06T17:02:00+02:00
17:00 Transgeneracije 2024: Kako je padlo drevo (gledališka predstava) SVŠGL Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-06T17:00:00+02:00
19:00 Transgeneracije 2024: Tovarna neviht (gledališka predstava) DIC Cankarjev dom, dvorana Duše Počkaj, Ljubljana 2024-04-06T19:00:00+02:00
19:00 NE TI MENI ALICE (Once Again) Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-04-06T19:00:00+02:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-06T20:00:00+02:00
18:30 Letni nastop učencev oddelka za sodobni ples in plesnih pripravnic B: Animalia Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-08T18:30:00+02:00 2024-04-08T22:00:00+02:00
18:30 Letni nastop učencev oddelka za sodobni ples in plesnih pripravnic B: Animalia Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-04-09T18:30:00+02:00
20:00 SITI TEATER - Abonma BigBand@SiTi 23/24 SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-11T20:00:00+02:00
17:00 Praktični nasveti za pridne otroke Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-12T17:00:00+02:00
10:00 Praktični nasveti za pridne otroke Mala dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-04-13T10:00:00+02:00
18:00 Letna predstava baletnega oddelka Konservatorija za glasbo in balet Ljubljana Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-04-14T18:00:00+02:00 2024-04-14T22:00:00+02:00
20:00 Atwoodovo padalo (Literarni performans) Slovensko mladinsko gledališče, Ljubljana 2024-04-16T20:00:00+02:00
19:00 MESTO PRAZNUJE - SLAVNOSTNA AKADEMIJA MESTNE SKUPNOSTI ŠENTJUR Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-04-17T19:00:00+02:00
20:00 SiTi za dobro musko: Batista Cadillac SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-04-18T20:00:00+02:00
10:00 Cinemini: Letimo, letimo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-04-20T10:00:00+02:00 2024-04-20T10:31:00+02:00
21:00 Žalostna misel, ki jo lahko plešeš Španski borci, Galerija Internacionala, Ljubljana 2024-03-27T21:00:00+01:00
20:00 Žalostna misel, ki jo lahko plešeš Španski borci, Galerija Internacionala, Ljubljana 2024-03-27T20:00:00+01:00
20:00 Kopernikova teorija Stara mestna elektrarna - Elektro Ljubljana, Ljubljana 2024-03-27T20:00:00+01:00
19:30 Kako sem se naučila voziti Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-03-27T19:30:00+01:00
17:00 Rumena pika na nebu - Bobri Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-27T17:00:00+01:00 2024-03-27T17:30:00+01:00
21:00 Žalostna misel, ki jo lahko plešeš Španski borci, Galerija Internacionala, Ljubljana 2024-03-26T21:00:00+01:00
20:00 2Gether/al(l)one / Skupaj popoln(om)a sama Plesni Teater Ljubljana - PTL, Ljubljana 2024-03-26T20:00:00+01:00
20:00 Žalostna misel, ki jo lahko plešeš Španski borci, Galerija Internacionala, Ljubljana 2024-03-26T20:00:00+01:00
19:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-26T19:00:00+01:00 2024-03-26T20:25:00+01:00
18:00 Vikingi: pesem severnega morja Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-03-26T18:00:00+01:00
20:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-25T20:00:00+01:00 2024-03-25T21:25:00+01:00
19:00 Slavenka Drakulić: Nevidna ženska Cankarjev dom, Kosovelova dvorana, Ljubljana 2024-03-25T19:00:00+01:00 2024-03-25T22:00:00+01:00
20:00 Impro liga: Minion vs Kechup Menza pri koritu, Ljubljana 2024-03-24T20:00:00+01:00 2024-03-24T21:30:00+01:00
18:00 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-24T18:00:00+01:00 2024-03-24T19:25:00+01:00
17:00 Nastop plesne šole Kattan Kino Delavski Dom Trbovlje, Trbovlje 2024-03-24T17:00:00+01:00 2024-03-24T17:02:00+01:00
13:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-24T13:10:00+01:00 2024-03-24T14:25:00+01:00
11:30 Maček Muri: Ples, Tekma in Kosilo Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-24T11:30:00+01:00 2024-03-24T12:06:00+01:00
11:00 Irena Pivka, Brane Zorman: Globoka hiša Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-24T11:00:00+01:00 2024-03-24T12:00:00+01:00
19:30 Marco da Silva Ferreira: Kadaver (Carcaça) Cankarjev dom, Linhartova dvorana, Ljubljana 2024-03-23T19:30:00+01:00 2024-03-23T22:00:00+01:00
19:30 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-23T19:30:00+01:00 2024-03-23T20:55:00+01:00
18:00 Orsolya Gal - Kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00 2024-03-23T18:30:00+01:00
16:00 Nina in ježeva skrivnost Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-23T16:00:00+01:00 2024-03-23T17:17:00+01:00
16:00 Pravce iz Benečije - Kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-23T16:00:00+01:00 2024-03-23T17:00:00+01:00
10:00 Možiček žebljiček Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-03-23T10:00:00+01:00
20:00 Predsednice Slovensko mladinsko gledališče:Spodnja dvorana, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 Đorđič se vrača / nadaljevanje uspešnice Čefurji raus! SiTiTeater, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00
19:30 Madama Butterfly Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-22T19:30:00+01:00
19:30 Oditi v pesem Šentjakobsko gledališče Ljubljana, Mala scena, Ljubljana 2024-03-22T19:30:00+01:00
18:30 ŠILA tekma: Gimnazija Vič – III. Gimnazija Maribor Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-03-22T18:30:00+01:00 2024-03-22T20:00:00+01:00
17:00 Možiček žebljiček Velika dvorana, Lutkovno gledališče Maribor, Maribor 2024-03-22T17:00:00+01:00
17:00 ŠILA tekma: Gimnazija Jožeta Plečnika – Gimnazija Nova Gorica 1 Dijaški dom Tabor, Ljubljana 2024-03-22T17:00:00+01:00 2024-03-22T18:30:00+01:00
20:00 V globinah sveta: gostovanje poslednje drut’syle Shonaleigh Cumbers Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-03-21T20:00:00+01:00
19:30 Philippe Ducasse: Ah Bah Bravo! Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-21T19:30:00+01:00 2024-03-21T20:00:00+01:00
19:00 Barbara Kukovec: Zdaj Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00
19:00 Šentjakobsko je poezija Šentjakobsko gledališče Ljubljana, Mala scena, Ljubljana 2024-03-21T19:00:00+01:00
17:00 Zajčkova hišica (in ljudska ogrlica dolgouhih) Cankarjev dom, Štihova dvorana, Ljubljana 2024-03-21T17:00:00+01:00
16:45 Neskončni spomin Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-21T16:45:00+01:00 2024-03-21T18:10:00+01:00
19:30 Philippe Ducasse: Lulu - Kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00 2024-03-20T20:00:00+01:00
15:30 Pohorski bataljon Mestno gledališče ljubljansko, Veliki oder, Ljubljana 2024-03-20T15:30:00+01:00