15:00 Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-19T15:00:00+01:00
15:20 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-19T15:20:00+01:00 2024-03-19T17:11:00+01:00
17:30 Globus Hystericus - Kavč festival Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-19T17:30:00+01:00 2024-03-19T18:00:00+01:00
19:30 3. koncert Komornega cikla 2023/2024: Kvartet Ébène Narodni dom Maribor, Maribor 2024-03-19T19:30:00+01:00
20:00 Kralj Čačka Cankarjev dom, Klub CD, Ljubljana 2024-03-19T20:00:00+01:00 2024-03-19T22:00:00+01:00
19:30 Sodobne orkestrske skladbe 3: Za slavljenca Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00 2024-03-20T21:00:00+01:00
19:30 SOS 3: Za slavljenca Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00 2024-03-20T22:00:00+01:00
19:30 Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-20T19:30:00+01:00
20:30 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-20T20:30:00+01:00 2024-03-20T22:21:00+01:00
15:20 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-21T15:20:00+01:00 2024-03-21T17:11:00+01:00
00:00 Dejan Vunjak in Brendijeve barabe Dvorana prve slovenske vlade, Ajdovščina, Ajdovščina 2024-03-22T00:00:00+01:00
19:00 Hišni ansambel Avsenik Gostilna in restavracija Avsenik, Begunje na Gorenjskem 2024-03-22T19:00:00+01:00
20:00 Bartonova akademija Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00 2024-03-22T22:13:00+01:00
20:00 Jazz Club Ljubljanski grad: Grafenauer Flamenko Project Ljubljanski grad, Ljubljana 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 Macabre Demise / Athiria / Hailstone Koncertna Dvorana Gustaf, Maribor 2024-03-22T20:00:00+01:00
20:00 Weekend Toretoure Vol.1: Macabre Demise / Athiria / Hailstone AGD Gustaf, Maribor, Maribor 2024-03-22T20:00:00+01:00
18:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00 2024-03-23T19:51:00+01:00
18:00 Franz Lehár / Alojz Ajdič: Dežela smehljaja / Miši v operni hiši SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00
18:00 Dežela smehljaja/Miši v operni hiši SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-23T18:00:00+01:00
19:30 Koncert Prifarskih muzikantov Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur 2024-03-23T19:30:00+01:00
20:00 Perpetuum Jazzile z gostjo Nino Pušlar Športna dvorana Srednje šole Krško, Krško 2024-03-23T20:00:00+01:00
20:00 Dickless Tracy / Degress / Divine Inferus Kulturni dom, Železniki, Železniki 2024-03-23T20:00:00+01:00
21:00 Blank Out / The Devil's Rejects / Patsy Cline / Lidské Zdroje Klub Gromka, Ljubljana 2024-03-23T21:00:00+01:00
22:00 Tehnologika pres Underground Reality III Publika Bar Klub, Ljubljana, Ljubljana 2024-03-23T22:00:00+01:00
20:20 Bartonova akademija Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-18T20:20:00+01:00 2024-03-18T22:33:00+01:00
19:30 Gaetano Donizetti: Ljubezenski napoj SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana 2024-03-18T19:30:00+01:00
19:30 Iz(z)vrstni abonma: Johann Sebastian Bach - Pasijon po Janezu, BWV 245 Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00
19:30 Glasbena matica - J.S. Bach: Pasijon po Janezu, BWV 245 Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00
19:30 Johann Sebastian Bach: Pasijon po Janezu Ljubljana, Slovenia, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00 2024-03-17T22:00:00+01:00
19:30 Johann Sebastian Bach: Pasijon po Janezu, BWV 245 Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-17T19:30:00+01:00 2024-03-17T22:00:00+01:00
19:00 Simfonični orkester Domžale-Kamnik: Dame harmonije Tomčeva dvorana, Domžale 2024-03-17T19:00:00+01:00
19:00 Simfonični orkester Domžale - Kamnik, dir. Zoran Bičanin Kulturni dom Franca Bernika Domžale, Domžale 2024-03-17T19:00:00+01:00
16:45 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-17T16:45:00+01:00 2024-03-17T18:36:00+01:00
16:10 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T16:10:00+01:00 2024-03-17T17:25:00+01:00
11:15 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor mala dvorana, Ljubljana 2024-03-17T11:15:00+01:00 2024-03-17T12:30:00+01:00
21:00 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T21:00:00+01:00 2024-03-16T22:51:00+01:00
20:00 Hania Rani: Ghosts Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-16T20:00:00+01:00 2024-03-16T22:00:00+01:00
20:00 Trula koalicija / Sereš / Rizična skupina / Dajneseri Trainstation SubArt, Kranj, Kranj 2024-03-16T20:00:00+01:00
20:00 Stranger Vision / Dark Ages / Space Unicorn On Fire Koncertna Dvorana Gustaf, Maribor 2024-03-16T20:00:00+01:00
16:45 Široko in Kraljestvo vetrov Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-16T16:45:00+01:00 2024-03-16T18:00:00+01:00
11:00 SIM 3: Predstavitev skladatelja Lojzeta Lebiča in njegove skladbe Glasba Queenslanda Slovenska filharmonija, Ljubljana 2024-03-16T11:00:00+01:00
10:00 Mizica, pogrni se - Pravce iz Benečije Hiša otrok in umetnosti, Ljubljana 2024-03-16T10:00:00+01:00 2024-03-16T10:30:00+01:00
21:30 Po'Metra Crijeva / Kvazi Cirkus / PeñaAHeña Kulturni center Mostovna, Solkan 2024-03-15T21:30:00+01:00
20:30 Ingeborg Bachmann: potovanje v puščavo Kinodvor dvorana, Ljubljana 2024-03-15T20:30:00+01:00 2024-03-15T22:21:00+01:00
20:00 Simfonični orkester mesta Birmingham Cankarjev dom, Gallusova dvorana, Ljubljana 2024-03-15T20:00:00+01:00 2024-03-15T23:00:00+01:00
20:00 Zlati abonma: Simfonični orkester mesta Birmingham, dir. Kazuki Yamada Cankarjev dom, Ljubljana 2024-03-15T20:00:00+01:00
20:00 Klemen Slakonja & Small Band / Tinkara Kovač / ŽPZ Kombinat Festivalna dvorana, Ljubljana 2024-03-15T20:00:00+01:00
20:00 Jazz Club Ljubljanski grad: Brizani Jazz Project Ljubljanski grad, Ljubljana 2024-03-15T20:00:00+01:00
19:00 Vinko Barić: Diskografija ex-YU punka in novega vala CUK Kino Šiška, Ljubljana 2024-03-15T19:00:00+01:00
19:00 Vienna Supreme Orchestra Opera in balet SNG Maribor:Dvorana Ondine Otta Klasinc, Maribor 2024-03-15T19:00:00+01:00