Napovedano

torek, 17. oktober 2017

09:30
Kosovelov dom Sežana, Sežana

11:00
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

17:00
Knjižnica Bežigrad, Ljubljana

17:00
Kinodvor, Ljubljana

17:00
Oder pod zvezdami, Ljubljana

17:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

19:00
Balassi Intézet Ljubljana- Balassijev Inštitut, Ljubljana

19:00
Kinodvor, Ljubljana

19:00
TrainStation SubArt, Kranj

19:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:15
Kinodvor, Ljubljana

20:00
Kosovelov dom Sežana, Sežana

21:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

21:00
Kinodvor, Ljubljana

sreda, 18. oktober 2017

10:00
Kinodvor, Ljubljana

15:00
Kinodvor, Ljubljana

18:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

18:00
Kinodvor, Ljubljana

18:30
Sputnik Svetovna kavarna, Ljubljana

19:15
Kinodvor, Ljubljana

19:30
Muzej novejše zgodovine Slovenije, Ljubljana

20:00
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana

20:00
Kinodvor, Ljubljana

20:00
Layerjeva hiša, Kranj

20:00
Muzej sodobne umetnosti Metelkova (+MSUM), Ljubljana

21:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

21:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

V teku

Samo še danes

do 18:00
Mestna občina Ljubljana, Ljubljana

do 18:00
Layerjeva hiša, Kranj

Samo še en teden

2 dni
Delavski dom Trbovlje, Trbovlje

3 dni
Vodnikova domačija, Ljubljana

4 dni
Projektna soba SCCA, Ljubljana

4 dni
Ruski center znanosti in kulture, Ljubljana

Samo še en mesec

11 dni
Slovenska kinoteka, Ljubljana

11 dni
Kinodvor, Ljubljana

19 dni
UGM Studio, Maribor

19 dni
Layerjeva hiša, Kranj

Samo še...

3 mesece
SNG Opera Balet Ljubljana, Ljubljana

3 mesece
Cankarjev dom, Ljubljana

6 mesecev
Lutkovno gledališče Ljubljana, Ljubljana

10 mesecev
Calesita Tango, Ljubljana

Arhiv

ponedeljek, 16. oktober 2017

21:00
Kinodvor, Ljubljana

20:00
CUK Kino Šiška, Ljubljana

19:30
Kulturni dom Slovenj Gradec, Slovenj Gradec

19:00
Kinodvor, Ljubljana

18:00
Kinodvor, Ljubljana

17:30
RTV Slovenija, Ljubljana

16:30
Oder pod zvezdami, Ljubljana

16:00
Kinodvor, Ljubljana

nedelja, 15. oktober 2017

21:30
Kinodvor, Ljubljana

20:00
Kosovelov dom Sežana, Sežana

20:00
Cankarjev dom Vrhnika, Vrhnika

20:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

20:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

19:15
Kinodvor, Ljubljana

19:00
Kinodvor, Ljubljana

19:00
Kulturni dom Slovenj Gradec, Slovenj Gradec

18:00
Kosovelov dom Sežana, Sežana

18:00
Kosovelov dom Sežana, Sežana

17:00
Goriška Brda

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

17:00
Slovenska kinoteka, Ljubljana

16:00
Kinodvor, Ljubljana

15:00
Ipavčev kulturni center Šentjur, Šentjur

14:00
Kinodvor, Ljubljana

12:00
Delavski dom Trbovlje, Trbovlje

11:15
Kinodvor, Ljubljana

11:00
Kinodvor, Ljubljana